רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תרבות

כתבות 2017 - תרבות

''האם זה כך כשזה נגמר? אחכה לרוח שתעבור בשיחים''

26/10/2017

שמחים ונרגשים לפתוח תערוכה חדשה באשכול הפיס: נוכחים נפקדים- תערוכתה של הצלמת כרמלה קיט

קרא עוד

שמחת תורה ברמלה

26/10/2017

השנה תקיים העירייה לראשונה את ההקפות השניות המרכזיות במתחם המגדל הלבן ברחוב דני מס, ולא כפי שהיה נהוג בעבר, בגן גנדי. האירוע יחל בשעה 20:00 בהשתתפות יחיאל לוי ולהקתו,  ובהמשך יופיע גדול הזמר החסידי מזרחי, האומן חיים ישראל ולהקתו.

קרא עוד

עשרות אלפים מתושבי רמלה ורחבי הארץ השתתפו בפסטיבל רמלה עיר עולם

10/10/2017

ראש העיר מיכאל וידל יוזם הפסטיבל: "אני שמח ונרגש שפסטיבל רמלה עיר עולם, חשף את העולם התרבותי העשיר של רמלה ומשך עשרות אלפי מבקרים מכל רחבי הארץ. 

קרא עוד

שיתוף פעולה בין מנכ''ל ערוץ 98 והטלוויזיה הקהילתית ברמלה

15/09/2017

תלמידי בית הספר אחווה, אירחו השבוע באולפן הטלוויזיה  הפועל במרכז התקשורת העירוני את המנכ"ל החדש של ערוץ 98 נועם אדרי ואת העורכת קרן טוויג מי שניהלה את הטלוויזיה הקהילתית ברמלה.

קרא עוד

סיורי הקיץ של התרבות התורנית

15/09/2017

במהלך הקיץ יזם המדור לתרבות תורנית במחלקת ספורט ואירועים בעירייה, סיורים לאתרי מורשת וקברי צדיקים, ביניהם, סיורים לתל אביב, לצפון הארץ, לקבר יוסף בשומרון והסיור האחרון למערת המכפלה קבר רחל וירושלים.

קרא עוד

כ-2000 ילדים בהצגות הקיץ של התרבות התורנית

15/09/2017

במסגרת אירועי הקיץ של התרבות התורנית במחלקת ספורט ואירועים בעירייה, התקיימו בעיר מספר הצגות, אשר הותאמו גם לציבור הדתי בעיר, ונערכו בכל רחבי העיר: פארק עופר, גן גנדי, פארק האומנים והיכל הספורט בשכונת קריית מנחם.

קרא עוד

פסטיבל "רמלה עיר עולם"

08/09/2017
השנה תקיים לראשונה העיר רמלה בחג הסוכות  8,9,10 באוקטובר,  פסטיבל רב- תרבותי של מוזיקה, מחול, תיירות וקולינריה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "המדובר בפסטיבל שידגיש את הייחודיות של העיר על כל גווניה הרב תרבותיים, פסטיבל שיחשוף את האתרים ההיסטוריים והמיוחדים של העיר, את החיים המשותפים בעיר המהווה מגדלור לדוגמא ומופת לדו קיום. זו תהיה חגיגה לכל המשפחה. אני מזמין את תושבי רמלה והמדינה כולה לקחת חלק בחוויית הפסטיבל"
קרא עוד

החום עולה ברדיו קול רמלה

24/08/2017

התכנית שישי לטיני, משודרת ברדיו קול רמלה, במרכז התקשורת העירוני, כל שישי ב-14:00 בצהריים. יוסי לוי, עורך ומגיש התכנית, משמיע בדרך כלל מוזיקה לטינית וברכות לקראת שבת.

קרא עוד

מנכ''ל משרד החינוך שמואל אבוהב במפגש עם התרבות התורנית ברמלה

24/08/2017

מנכ"ל משרד החינוך- שמואל אבוהב נפגש עם קבוצה של מנהלי תרבות תורנית, בהם גם מנהל התרבות התורנית ברמלה, אליקים ויסנשטרן, ועמד מקרוב על הפעילות הברוכה של התרבות התורנית בכלל וברמלה בפרט.

קרא עוד

פסטיבל זיארה ברמלה

24/08/2017

המדור לתרבות תורנית במחלקת ספורט ואירועים בעירייה, פתחו את אירועי הקיץ עם מופע מיוחד של פסטיבל זיארה, שהתקיים בגן גנדי בהשתתפות האומנים משה לוק וליאור דיין בליווי תזמורת פרקת אל נור עם 15 נגנים. במופע שרו משירי ירושלים ושירי השבת של יהדות מרוקו ותוניס.

קרא עוד
Facebook