רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

אנו מחויבים לרווחתם של תושבי רמלה

ראש עיריית רמלה יואל לביא, אירח היום (1.12.15) את שר הרווחה והשירותים החברתיים ח"כ חיים כץ ואנשי לשכתו והציג בפניו שורה של צרכים לקידום מערך השירותים החברתיים בעיר. שר הרווחה ח"כ חיים כץ: אני מברך את ידידי יואל לביא  וצוות הרווחה על העשייה הנמרצת והמקצועית לרווחת תושבי העיר
 
שר הרווחה והשירותים החברתיים ח"כ חיים כץ, התארח השבוע בספרייה העירונית "בלפר" ברמלה במסגרת ביקור עבודה עם ראש עיריית רמלה מר יואל לביא וצוות מחלקת הרווחה העירונית.
לביא הודה לשר על הגעתו לעיר והעניק לו ולאנשי לשכתו סקירה מקיפה על העיר, מצבה הדמוגרפי, חברתי כלכלי והעלה בפניו שורה של צרכים ותקציבים עירוניים לקידום מערך השירותים החברתיים לרווחתם של תושבי העיר בהם: קידום והגדלת המימון למרכז הרב נכותי החדש, ביטחון תזונתי, תמיכה בקשישים, עובדים סוציאליים לטיפול באוטיסטים, מרכז הגישור, תעסוקה לרווחה, שיפוץ מרכז יום לקשיש בדוד רזיאל, תמיכה בקהילות תומכות ועוד. בביקור נטלו חלק מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי, סגן ראש העירייה ניסים פנחסוב, מ"מ מנכ"ל העירייה הגב' איילת כהן, מנהלת מחלקת הרווחה אילנה שנבל ועובדי המחלקה, מנהלת המחוז הגב' אריאלה שגב ואורגני העירייה. השר כץ שיבח את הפעילות ברמלה והוסיף: "במסגרת הסיורים ביישובי הארץ הגעתי לרמלה בכדי לבדוק מקרוב את הצרכים הייחודים של העיר. הכרתי ראש עיר ענייני וראוי כשלצידו צוות מקצועי שהסיוע לזולת ניצב בראש מעייניו. משרד הרווחה בראשותי מחויב לדאוג לרווחתם של תושבי העיר ולחזק את האוכלוסיות המוחלשות היושבות בה. אני מברך את ידידי יואל לביא על העשייה הנמרצת לרווחת תושבי העיר, דלתי תמיד פתוחה ואוזני קשובות לצרכיך". השר הדגיש, כי ילמד את הצרכים לטובת קידום הנושאים השונים שהועלו במסגרת הביקור.
במסגרת הביקור פגש שר הרווחה את קשישי מרכז דוד רזיאל שקיבלו את פניו בשירי חנוכה ולמד מקרוב על צרכי המקום. כן ביקר השר במרכז הרב נכותי שהוקם ע"י עיריית רמלה בתמיכתם של הקרן לפיתוח שירותים מיוחדים של הביטוח הלאומי וקרן שלם.                
המרכז המנוהל ע"י בית אקשטיין, משמש את אוכלוסיית בעלי הצרכים המיוחדים בעיר והסביבה. המרכז מעניק שירותי תעסוקה מוגנת והשמה לתעסוקה נתמכת בשוק חופשי וכולל מרכז יום סיעודי טיפולי , יחידה טיפולית קדם תעסוקתית  ויחידת מזדקנים.
 
 
 
 
חזרה
Facebook