רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

הופ הופ טרללה גדלנו בשנה

רמלה חגגה יום הולדת 100 לישראל שפיטלניק
בטקס מרגש ומיוחד שהתקיים היום במרכז יום לקשיש (דוד רזיאל) ברמלה חגג ישראל שפיטלניק מרמלה את יום הולדתו ה-100. שפיטלניק שהיה נרגש מאוד מהמעמד, זכה ליום הולדת שמח במיוחד, במחיצת בני משפחתו ילדיו, נכדיו, ניניו וחבריו למרכז.                                               
מנהלת מחלקת הרווחה והשירותיים החברתיים בעיריית רמלה הגב' אילנה שנבל  ודובר העירייה   רוני ברזלי, בירכו ליום הולדת שמח, בריאות ואריכות חיים, את חתן יום הולדת בשמו של ראש עיריית רמלה יואל לביא והעניקו לו את מדליית העיר. כן ברכו מנהלת המרכז המופעל בהצלחה גדולה ע"י עמותת מטב, הגב' בת חן לקריץ, בנו שרגא בשם המשפחה, נציגי חב' סולל בונה, החברה בה עבד ישראל למעלה מ-30 שנה, חבריו למרכז ועוד.
שפיטלניק הודה בהתרגשות גדולה לכל המעורבים בהפקת יום ההולדת ואמר: "אני מודה לכולם על חגיגת יום ההולדת שלי. הגעתי לרמלה על אופניים בדצמבר 1948 חודשיים אחרי שעליתי לישראל מפולין ומאז אני כאן 67 שנים. אני אוהב את רמלה ואת תושביה יהודים וערבים כאחד ושמח שבחרתי בה. תודה לראש העיר שלי יואל לביא אותו אני מכיר עוד בהיותו ילד שובב. לא אשכח שדודו של ראש העיר, ישראל לבקוביץ',  היה זה שהכין ולימד את בני שרגא לבר המצווה ועלייה לתורה. תודה לכולם, אני מתרגש".
שפיטלניק נולד ב-29 לדצמבר 1915 ועלה לישראל בספטמבר 1948. חודשיים אחר כך החליט לקבוע את ביתו ברמלה ומאז ועד היום לא עזב את העיר. במשך שנים שפיטלניק עבד בחברת סולל בונה והיה מבוני ערי ישראל והעיר רמלה. לשפיטלניק 2 ילדים , 7 נכדים ו-6 נינים.                     
יום הולדת שמח מר שפיטלניר היקר.
 
 
חזרה
Facebook