רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

הכישרונות בדרך להיחשף!

עוד פחות משבועיים  עשרה בני נוער כישרוניים ונרגשים מרחבי העיר  רמלה יתמודדו ראש בראש בתחרות הכישרונות " תנו לי צ'אנס 6 " במטרה לקטוף את המקום הראשון ולהתחיל את דרכם המוזיקלית המקצועית .

בשיחה עם המתמודדים ניכרת התרגשות רבה לקראת התחרות.  אריאל צוקרל תלמיד  כיתה י"ב מלילנטל: "תמיד חלמתי להופיע ולשמח את הקהל והתחרות היא הצ'אנס שלי להפתיע את כולם".      רן חג'ג' שהשתתף ב'תנו לי צ'אנס 4'  וחבר בכמה וכמה להקות זמר  מוסיף גם הוא: "מאז שאני זוכר את עצמי, תמיד נמשכתי לעולם המוזיקה והתעסקתי בשירה. הביקורות שקיבלתי מהצוות המקצועי עזרו לי להתקדם ולהשתפר והיום אני מגיע לתחרות מוכן יותר ודרוך יותר".  בתאל דחקנוב, ציינה כי "מאז שאני ילדה דמיינתי את עצמי שרה .. המוזיקה ובמיוחד השירה היוותה חלק גדול בחיי המשפחה והחברים תמכו ופרגנו לי על ההשתתפות בתחרות"

מועצת הנוער העירונית נותנת במה לכישרונות רבים בקרב בני הנוער בעיר, ויזמה את המופע  "תנו לי צ'אנס"  לפני 6 שנים יחד עם יחידת הנוער העירונית והרשות למלחמה בסמים ואלכוהול.  יצוין כי מטרת המופע  היא  לעורר את המודעות על הסכנות וההשלכות שיש בשתיית אלכוהול ושימוש בסמים הפוגעים בכל אחד מאיתנו.

ראוי להגיד תודה להרכב המוזיקלי בהנחייתו וליוויו של איתן אלבז, לשם טוב זאבי, לחווה לוזון, לצוות מרכז גולני, יחידת נוער עירונית ולרשות הלאומית למלחמה בסמים על פעילות חשובה זו.  כרטיסים למופע ניתן לרכוש אצל חברי מועצת הנוער  העירונית או בקופות היכל התרבות  ברמלה ביום המופע . הכנסות  מהמופע קודש  למען בני נוער בסיכון בעיר.
 
 
חזרה
Facebook