רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

המתנדבים הצעירים ברמלה מקיימים מפגשי זהות יהודית

ברמלה קיימות קבוצות שונות של בני ובנות שירות לאומי, נוער מתנדב ותנועות נוער שפועלים במהלך כל השנה כל אחד בתחומו.    היוזמה למפגשים אלו, החלה עוד בשנה שעברה, על-ידי המרכז להתחדשות יהודית במתנ"ס ובנות השירות הלאומי של "בת עמי".  כל הקבוצות יחד נפגשות ללימוד והעשרה בנושא הזהות היהודית.

המפגש הראשון התקיים בליל ט' באב שבו עסקו בנושא אחדות ואהבת ישראל, והמפגש השני היה סעודת שבת משותפת לכל הצעירים בשבת הישראלית במתנ"ס טבג'ה.   בראש חודש טבת התקיים המפגש השלישי, גם הוא במתנ"ס טבג'ה, בהשתתפות: גרעין בני שירות של בינה, גרעין איתן, מועצת הנוער, סניף בני עקיבא ובנות השרות הלאומי של "בת עמי".

מפקד יחידת חילוץ בפיקוד העורף, שחר כלאף, קיים שיחה מרתקת עם הצעירים  והתקיימו פעילויות חווייתיות כאשר כל הערב היה בסימן הגבורה היהודית.

הערב הופק על-ידי בנות השרות הלאומי בסיועם של מתנ"ס טבג'ה, המדור לתרבות תורנית בעירייה, והמרכז להתחדשות יהודית במתנ"ס.     באירוע השתתפו: רחלי מייזל רכזת בנות השרות הלאומי, חווה מנסך רכזת התחדשות יהודית במתנ"ס ואליקים ויסנשטרן מנהל התרבות התורנית.

המדור לתרבות תורנית רואה חשיבות רבה בקיום מפגשים אלו המתבססים על הזהות והתרבות היהודית שמחברת בין כל קבוצות הצעירים הפועלים בעיר.
 
 
 
 
חזרה
Facebook