רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

נשיא בית משפט העליון השופט אשר גרוניס :הערכתנו העמוקה לראש עיריית רמלה יואל לביא, על הנצחת פועלו של השופט העליון אדמונד לוי ז"ל

נשיא בית המשפט העליון השופט אשר גרוניס, שיגר השבוע בשמו ובשם הרשות השופטת, מכתב תודה לעיריית רמלה ומר לביא: "אני מברך על כך שעיריית רמלה בראשותך הכירה בחשיבות הנצחת פועלו ותרומתו של השופט לוי ז"ל, בן העיר רמלה, למערכת המשפט באמצעות קריאת כיכר על שמו"

נשיא בית  המשפט העליון השופט אשר גרוניס, שלח השבוע מכתב  לראש עיריית רמלה יואל לביא, ובו ביקש להודות לו על קיומו של הטקס המרגש שהתקיים באחרונה לזכרו של שופט בית המשפט העליון אדמונד לוי ז"ל.                                              

נשיא בית המשפט העליון השופט אשר גרוניס, כתב במכתבו בין היתר: "אני רואה לנכון להודות לך בשמי ובשם הרשות השופטת על הטקס המרגש והמכובד שנערך                          ב-26.12.2014 ברחבת עיריית רמלה, בו נחנכה כיכר על שמו של השופט העליון                        אדמונד לוי ז"ל. לא ניתן להפריז בחשיבותו של הערך החינוכי שבקריאת שמות רחובות וכיכרות על שם שופטים בדימוס של בית המשפט העליון".  
                                                          
השופט הדגיש: "אני מברך על כך שעיריית רמלה בראשותך הכירה בחשיבות הנצחת פועלו ותרומתו של השופט לוי ז"ל, בן העיר רמלה, למערכת המשפט באמצעות קריאת כיכר על שמו, כיכר הסמוכה לבית המשפט השלום בעיר, שם החל את דרכו על כס השיפוט. קבל נא את הערכתנו העמוקה".          
                                                                                       
לביא ציין, כי היה זה אך טבעי שמועצת העירייה תאשר יוזמתו לקרוא כיכר על שמו של השופט לוי, כיכר שדמותו תשתקף בה.  "האמן ריצ'רד שילה ז"ל עיצב את הכיכר הזו, שבה הנצחנו את זכרו של אדמונד לוי ז"ל באמצעותה. אנו תושבי רמלה שהכרנו מקרוב את אדמונד, גאים באישיותו ובמעמדו כשופט עליון. הנצחנו זכרו כאן למען ידעו ילדי העיר, כי לכל אחד מאיתנו יש היכולות והסיכוי להמריא מעלה. יהי זכרו ברוך".
 
 
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook