רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

פותחים את הלב לארגון איל"ן

ראש עיריית רמלה יואל לביא, פתח את יום ההתרמה הארצי לארגון איל"ן ברמלה. לביא: "אני קורא לציבור לקחת חלק ביום ההתרמה לאיל"ן, כל אדם על פי יכולתו". יו"ר סניף איל"ן ברמלה עזרא בן משה: "אני מודה ללביא על תמיכתו.  כל פרוטה תסייע, נדיבות התורמים תאפשר להעניק שירותים המספקים איכות חיים לחלש ולשונה"

ראש עיריית רמלה יואל לביא, פתח היום בבוקר בלשכתו את יום ההתרמה הארצי בעיר לארגון איל"ן.  לביא בירך את יו"ר סניף איל"ן ברמלה עזרא בן משה, על פעילותו למען ילדי איל"ן, ואיחל למאות תלמידי כיתות ו'-ז' מבתי הספר נווה יונתן, הרי"ן, אחווה, קיריית האומנים ומענית הצלחה ביום ההתרמה.  לביא: "אני קורא לציבור לקחת חלק ביום ההתרמה לאיל"ן כל אדם על פי יכולתו". ראש העיר בירך את בן משה על בחירתו ליו"ר  ארגוני המתנדבים בעיר ביחד עם יו"ר אקים בני פרגון ואיחל לו הצלחה בתפקידו. בפגישה נכחו מנהלת מחלקת בתי הספר באגף החינוך והנוער הגב' אלונה קליימן, רכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי והמתנדבת נורית צוריה.                                                                                                     

בן משה הודה ללביא על קבלת הפנים ותרומתו וציין, כי ילדים רבים מחכים שתינתן להם הזדמנות כמו כולם, כי הם יכולים לעשות הכול, אם לא יסתכלו עליהם כאל אנשים נכים ומוגבלים. בן משה הוסיף, כי איל"ן מסייעת לילדים אלה באמצעות מועדונים חברתיים, קייטנות קיץ, השכלה והעשרה, פעילויות ספורט, סדנאות תעסוקה ועוד.   
                            
בן משה: "זה הרגע המתאים להירתם ולתרום כפי יכולתכם, כדי שהפעילות המבורכת הזו תמשיך להתקיים. אני קורא לכם - לפתוח את הכיס, את הלב והדלת ולתרום גם בסכום הקטן ביותר שיש ברשותכם. כל פרוטה תסייע ונדיבותכם תאפשר להעניק שירותים המספקים איכות חיים לחלש ולשונה". ארגון איל"ן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים), הוא ארגון אשר נרתם לפני 60 שנה בדיוק, לעזור ולסייע לילדים, בני נוער ומבוגרים, בעלי בעיות בתפקוד ובתקשורת, או עם צרכים מיוחדים (שיתוק מוחין, ניוון שרירים, טרשת נפוצה, פוליו, בעיות גפיים, גמדות). איל"ן דואג להטמיע אותם בחברה כשווים בחברה שווה.
 
                                                                   
 
 

                              

חזרה
Facebook