רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

מפקד מחוז המרכז ניצב מוטי כהן: רמלה רשמה ירידה משמעותית בפשיעה

בפגישה שהתקיימה השבוע בלשכתו של ראש עיריית רמלה יואל לביא, הודה מפקד מחוז המרכז במשטרת ישראל ניצב מוטי כהן, ללביא על שיתוף הפעולה וציין, כי חלה ירידה של 24% בהתפרצויות במהלך 2014.   עלייה במספר כתבי האישום שהגישה תחנת רמלה כנגד עבריינים
 
ראש עיריית רמלה יואל לביא, אירח השבוע בלשכתו את מפקד מחוז המרכז במשטרת ישראל ניצב מוטי כהן. לביא העניק לניצב כהן סקירה על העיר ושוחח עימו על נושאי ביטחון, סדר ציבורי ומיגור הפשיעה. לביא הודה לכהן על פעילותו למען ביטחון תושבי העיר ומלחמתו בעבירות הפוגעות באיכות חיי התושבים והדגיש את שיתוף הפעולה הטוב בין המנגנון העירוני למרחב השפלה בפיקודו של תת ניצב יהודה בן עטר ומפקד תחנת משטרת רמלה סנ"צ ישי שלם.                                                                                                     
ניצב כהן ציין, כי חלה ירידה משמעותית בפשיעה בתחומי האלימות, התפרצויות לדירות וגניבות רכב  במהלך  2014  (ירידה של  24% בהתפרצויות) והדגיש, כי קציני ושוטרי התחנה נותנים דגש מיוחד לשדרוג המענה והשירות לתושב. ניצב כהן הודה ללביא על שיתוף הפעולה הפורה ותפעול יחידת השיטור העירוני.  יצוין, כי תחנת רמלה רשמה במהלך 2014 עלייה יפה במספר כתבי האישום שהוגשו כנגד עבריינים שנשלחו לתקופות מאסר. בפגישה השתתפו מנכ"ל העירייה עופר תודר, מפקד המרחב תת ניצב יהודה בן עטר, סנ"צ ישי שלם,  היועץ המשפט של העירייה עו"ד דורון דבורי, מ"מ מנהל המוקד והפיקוח העירוני עמית שפירא וקב"ט העירייה רובי קורן.
 
 
 
חזרה
Facebook