רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

רמלה, משקיעה יותר בבני הנוער עיריית העיר חגגה ל-37 מילדי העיר את טקס בר המצווה

הנערים הנרגשים תושבי רמלה חגגו השבוע עם בני משפחותיהם את טקס בר המצווה, שאורגן כמיטב המסורת ע"י עיריית רמלה.  מ"מ ראש העיר עו"ד מוטי יצחקי, בירך את חתני בר המצווה ואיחל להם הצלחה ומזל טוב

37 נערים ונערות תושבי רמלה חגגו השבוע באולמי אשר ברמלה את טקס בר המצווה, במסגרת פרויקט עירוני מיוחד. נרגשים מהמעמד חגגו חתני המצווה ביחד עם בני משפחותיהם את האירוע והודו בחום לכל הגורמים שעמלו בחודשיים האחרונים על הפקת הטקס.

מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי, בירך את הילדים בשם עיריית רמלה והעומד בראשה יואל לביא, וציין, כי חגיגות בר המצווה מסמלות עבור הנערים את תהליך ההתבגרות ונטילת האחריות. יצחקי הדגיש, כי העירייה רואה חשיבות רבה בקיום הפרויקט המיוחד והמרגש שהפך למסורת ואיחל לילדי בר המצווה הצלחה ומזל טוב.

נכחו: מנכ"ל העירייה עופר תודר, הרב אברהם מדוויל, מנכ"ל חברת עמידר יוסי אבוטבול שנולד והתחנך ברמלה וצוות משרדו -  בירך בשם החברה ויו"ר החברה עו"ד, ד"ר יצחק לקס. ראש המועצה הדתית ברמלה עו"ד סמי ישראל, מנהל סניף בנק הפועלים ברמלה שאול חמרה, תורמים, מנהלי אגפים ומחלקות בעירייה, בני משפחה ועוד.

ביום שני השבוע יצאו בני המצווה מרמלה לחגוג את טקס הנחת התפילין בכותל המערבי בירושלים. אוטובוסים מלאים עם למעלה מ -200 בני משפחה ומלווים יצאו לכותל המערבי, שם קיימו טקס מרגש במהלכו הניחו חתני בר המצווה תפילין.

מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון, שהפיק את האירוע עם צוות משרדו בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים ומחלקת הקליטה ציין, כי האירוע היה מרגש עד דמעות וכי ההכנות להפקתו נמשכו כשלושה חודשים.                                                                

לדבריו כל חתני בר המצווה זכו להכנה מוקדמת להנחת התפילין והכרת התפילות והברכות וקיבלו סט תפילין מהודר, לרבות לבוש חגיגי כיאה לאירוע בר המצווה. רון בירך את החוגגים והודה לכל הגורמים שתרמו ביד נדיבה לפרויקט ייחודי אותו הנחיל מאז נכנס לתפקידו ראש עיריית רמלה. "האירוע הפך למסורת רבת שנים פרי יוזמתו של ראש העירייה יואל לביא. במסגרתו זכו לאורך השנים כ-1000 נערים ונערות לקחת חלק בפרויקט המרגש הזה". תודה מיוחדת למנהל קשרי קהילה רובי שגב, שגייס במהלך החודשים האחרונים תורמים וספונסרים שתרמו ביד נדיבה למימון והפקת האירוע, למנהל היחידה התורנית אליקים ויסנשטרן, למנהל יחידת האירועים אברהם דזורייב ולמתנדבות מרסל אדוט וסוזי בכר שמלוות באהבה רבה את הנערים שנים רבות.

כאמור סיימו החוגגים את טקס בר המצווה במסיבה מרגשת בה נטלו חלק בני המשפחה הנרגשים. התוכנית כללה הדלקת נרות מסורתית, ריקודים חסידיים והופעה מיוחדת של בנות להקת כנען. 
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook