רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

רמלה עיר מתנדבת - רמלה אירחה את מנהלי תחום התנדבות במחוז המרכז

עיריית רמלה אירחה בסוף שבוע שעבר 73 מנהלי תחום התנדבות ברשויות המקומיות במחוז המרכז.  מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי: "עיריית רמלה רואה בהתנדבות ערך עליון וגאה לארח את כנס ההתנדבות המחוזי".  יהונתן שוורצמן, מנהל תחום התנדבות ארצי: "העיר רמלה היא מודל ארצי בתחום ההתנדבות".
 
במסגרת שיתופי הפעולה המתקיימים בין יחידת התנדבות עירונית הפועלת במחלקה לשירותים חברתיים עם תחום ההתנדבות הארצי אירחה בשבוע שעבר רמלה מנהלי ורכזי התנדבות מ- 73 רשויות במחוז מרכז.

מ"מ ראש העיר עו"ד מוטי יצחקי, בירך את רכזי המתנדבים וציין את החשיבות הרבה שהנהלת העירייה רואה בקידום מערך ההתנדבות המשרת את כלל תושבי העיר. עו"ד יצחקי: "עיריית רמלה רואה בהתנדבות ערך עליון וגאה לארח את כנס ההתנדבות המחוזי". יצחקי העניק סקירה מעמיקה על העיר, התפתחותה, מצבה הדמוגרפי, כלכלי חברתי והישגיה בתחומי החינוך, ההתנדבות, הספורט ועוד.

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים הגב' אילנה שנבל, בירכה את מנהלי ורכזי ההתנדבות והדגישה את שיתוף הפעולה הפורה בין יחידת ההתנדבות העירונית ברמלה למנהלי תחום התנדבות במשרד הרווחה.

רכזת יחידת ההתנדבות העירונית הגב' הילה ירושלמי, העניקה סקירה מקיפה על פעילות יחידת ההתנדבות ופרויקטים מרכזיים ברמלה, בדגש למודל הרב תרבותי שבזכותו זכתה רמלה לאות קהילה מתנדבת בשנת 2014.

זוכה אות הנשיא למתנדב 2015 מר עווד אל'חורי, העניק לרכזי המתנדבים סקירה על פעילותו ההתנדבותית בשורה של נושאים ופרויקטים בתחום הגישור, יישוב סכסוכים בקהילה הערבית, חירום ועוד.

יהונתן שוורצמן, מנהל תחום התנדבות ארצי: "העיר רמלה היא מודל ארצי בתחום ההתנדבות". מפקחת תחום ההתנדבות במחוז מרכז הגב' סופי קרויטר, הודתה על האירוח וציינה: "העשייה הרבה בתחום ההתנדבות ברמלה מורגשת היטב הודות לתמיכת הנהלת העירייה ואווירה ציבורית המעודדת התנדבות בקרב התושבים. אני גאה במינוף תחום ההתנדבות ברמלה,  רכזי ומנהלי תחום ההתנדבות במחוז למדו רבות מהמפגש על ניהול התנדבות ברשות מקומית". תודה מיוחדת לדניאלה לבקוביץ', לענבל יצחק ולצוות הספרייה העירונית על האירוח החם והנעים. 

חזרה
Facebook