רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

רעות וחברות, הפכו לשמות נרדפים למועדון רוטרי רמלה

נגידת רוטרי ישראל, גב' מלי לוי: יש לכם מועדון מקסים ואני לא מוכנה לוותר על התענוג להיות כאן אפילו שלפני זמן קצר הגיעו אלי אורחים מחו"ל". נגיד רוטרי לשעבר, משה אידלמן: "הועידה השנתית בכרתים הייתה מהמוצלחות ביותר. נהניתי להיות עם מועדון רוטרי רמלה, שמעון גונן וכל הצוות. יש לכם מועדון כייפי. הביחד, הרעות, הם דבר אדיר ואני קורא למועדונים לבוא וללמוד ממועדון רמלה".
 
קבוצה גדולה של בעלי תפקידים בכירים מרוטרי ישראל, בהם הנגידה מלי לוי, הנגיד לשעבר, משה אידלמן, הנגיד הנבחר, אמיל אל אסמאר, מנהלת אשכול הפיס, גב' דהן סיגלית ואורחים, הצטרפו לחברי רוטרי רמלה כדי להאזין להרצאתו של חבר המועדון, שלמה ברונכר, הממונה על קשרי ישראל פולין, על ביקורו בפולין.

אל האורחים הצטרף גם גזבר מועדון רוטרי מהעיר מרבלה בספרד, מר בן נמני, שהגיע הישר משדה התעופה למועדון ברמלה.

לאחר הטקס הרוטריוני, בשלב הברכות,  סיפרה נגידת רוטרי על הועידה השנתית שנערכה באי כרתים. מלי: "הועידה הייתה הצלחה גדולה. אני מודה לכם על שהייתם בוועידה שהרעות בה הייתה מדהימה, המועדון שלכם ברמלה מקסים ואני לא מוכנה לוותר על התענוג להיות כאן אפילו שלפני זמן קצר הגיעו אלי אורחים מחו"ל".  בסיום דבריה, העניקה הנגידה לחברת המועדון, גב' בלה כהן, מגן הוקרה על פעילותה בנושא ריכוז אחוזי הנוכחות במועדוני רוטרי בישראל לשנת 2014-2015.

הנגיד לשעבר, מר משה אידלמן, סקר בפני הנוכחים את אירוע חילופי הנגידים המתוכנן לתאריך 30.6.15, ובתוך כך, ציין את התרשמותו מהוועידה בכרתים: "הוועידה השנתית בכרתים הייתה מהמוצלחות ביותר. נהניתי להיות עם מועדון רוטרי רמלה, שמעון גונן וכל הצוות. יש לכם מועדון כייפי, הביחד, הרעות,  הם דבר אדיר, ואני קורא למועדונים לבוא וללמוד ממועדון רמלה".

מר בן נמני, האורח מספרד, הודה בדבריו על ההזמנה לבקר במועדון ברמלה, ושיבח את הקשרים שנוצרו בין שני המועדונים ואף הביע משאלה להרחיבם לאפיקים נוספים.

שיאו של הערב, הייתה הרצאתו המרגשת של מר שלמה ברונכר, מביקורו במועדוני הרוטרי בפולין.  ההרצאה הועברה בליווי מצגת.    במהלך ביקורו בפולין, ביקר ברונכר גם בבית בו גדל, וסיפר על תוצאה מרשימה מביקורו, במסגרתו החליטה נגידת רוטרי בפולין, לאמץ וליישם את תחרות הנואם הצעיר במועדוניה.

חזרה
Facebook