רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

רמלה מתנדבים באהבה לפני החופה

במבצע מיוחד של עיריית רמלה וחברת עמידר התנדבו בני זוג לפני חתונתם וכ-20 מחבריהם בצביעת בתי קשישים בעיר. 
 
עיריית רמלה בשיתוף חברת עמידר קיימה בשבוע שעבר מבצע התנדבות מיוחד לצביעת דירות עמידר של תושבי העיר, בהם קשישים. המבצע הופק ע"י מטה חברת עמידר, יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים, המחלקה לתרבות הדיור ברמלה, אגף החינוך והנוער, מחלקת האחזקה ועוד. ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך על הפרויקט לו היו שותפים מלאים זוג צעירים, רותם בוטויניק ומלאכי צור, שהחליטו ביחד עם חבריהם הרבים להתנדב לפני חתונתם למען תושבי רמלה.                                                                                           

מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי וד"ר עו"ד יצחק לקס שליוו את הפרויקט בשטח, בירכו את הזוג המאושר וחבריהם המתנדבים והדגישו, כי שיתוף פעולה בין העירייה לחברת עמידר, לצד רוח המתנדבים, המבורכים משקף ערכים של נתינה וערבות הדדית לטובת אוכלוסיית העיר.                                                                      

מנהל חטיבת ירושלים ויהודה מר זאב פניני, שיגר לראש עיריית יואל לביא, מכתב בו הודה לו, למ"מ עו"ד מוטי יצחקי, למנכ"ל העירייה עופר תודר ולצוות העירוני על הפקה וביצוע המבצע. כמו כן הודה פניני במכתבו לרכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי שהייתה הרוח החיה של המבצע, למנהל המחלקה לתרבות ודיור שלומי גבאי שליווה את כל התהליך, למנהלת אגף החינוך והנוער איילת כהן על עזרתה בתכנון, למנהל מחלקת האחזקה אילן שרמי, לרכז עמידר ברמלה שלומי מרדכי וליגאל קופל מנהל סניף לוד. "יישר כוח לכל מי שתרם מכוחו וממרצו להצלחת המבצע".

חזרה
Facebook