רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

טקס חלוקת מלגות ברוטרי רמלה בסימן עידוד המצוינות

בערב מכובד ומרגש, שנערך בחסות משפחת רינגל, העניקו חברי מועדון רוטרי רמלה מלגות ותעודות הצטיינות ללהקות מחול, לנערים מצטייני מנהל חברה ונוער, לחניכי מרכז אומנויות הבמה ולתלמידים מצטיינים מבתי הספר התיכוניים ברמלה.
בני נוער, הורים, מורים, מנהלי בתי ספר, עובדי מפעל המתכת רינגל, בני משפחת רינגל ובעלי תפקידים אחרים, הגיעו לטקס חלוקת המלגות ותעודות הוקרה למצטיינים של מועדון רוטרי רמלה שהתקיים באשכול הפיס לזכרו של אברהם רינגל ז"ל.    את פני הבאים קידמה בקטעי נגינה התזמורת העירונית, ומבוא שהשולחנות בו היו ערוכים בכיבוד עשיר.

פתח את הערב, נשיא מועדון רוטרי, שמעון גונן,  שברך את באי הטקס, ועמד בדבריו על חשיבות פרויקט עידוד המצוינות, שהוא אחד  הנושאים החשובים ברוטרי ישראל ובמועדון רוטרי רמלה בפרט.  שמעון: "הטקס הערב מצטיין בגודלה של האוכלוסייה מקבלת המלגות ותעודות ההצטיינות, ברבגוניות הנושאים, מתוכם נבחרו המצטיינים, מהחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. הצלחת הערב היא פרי שיתוף פעולה מוצלח עם מערכת החינוך בעיר, יחידת הנוער העירונית, הנהלת העיר ומחלקותיה, ומתן חסות על-ידי משפחת רינגל ותרומת עמותת עולמי"ת".

מר אבי רינגל, ברך בשם משפחתו ובשם עובדי המפעל, וציין: "אני שמח שהצלחנו לממש את מורשתו של אבי אברהם ז"ל. באמצעות מועדון רוטרי רמלה, ועל כך אנו מודים לשמעון גונן נשיא המועדון ולחברים שהפיקו אירוע ראוי כמו זה שנערך הערב, ולנציגי עיריית רמלה שהיו שותפים בהחלטות שהתקבלו. אני משוכנע, לאחר קריאת הקריטריונים להענקת מלגה, שנבחרו המצטיינים הראויים לקבלת מלגת הערכה ותעודת הצטיינות".

המפקחת המחוזית של מנהל חברה ונוער, גב' שרה אילת, שיבחה את הארגון למופת של מועדון רוטרי רמלה, וציינה, כי "זהו רגע שצריך לנצור אותו, יושבת פה קהילה שלמה שמייצגת את כל הנוער בעיר, אין דבר כזה עוצמתי בכל המחוז שלי, ולמיטב ידיעתי, בכל הארץ. יש באולם הזה ובעיר כולה הרבה חום, והחמימות יוצרת כר של צמיחה ונתינה".

מנכ"ל העירייה, עופר תודר, ברך בשם ראש העירייה, והודה לכל השותפים בעשייה, תוך שהוא מעלה על נס את פעילותם הברוכה של הרוטריונים למען הקהילה בעיר. עופר: "מר אבי רינגל הולך בדרכו של אביו  שעודד את המצוינות, ואנו מודים לו על כך".

גב' לאה פרסי, עוזרת הנגידה לאזור ירושלים והשפלה, ציינה כי "ערב זה הוא אחד משרשרת אירועים ,שנערכו השנה במועדון רוטרי רמלה, ואולי הגדול מכולם. אני מבקשת להודות לגב' רינגל שושנה ולבנה אבי, שאפשרו למועדון להעניק את המלגות, ומברכת כל אחד ואחת מחברי המועדון על ההצלחה בשנה החולפת והרעות שאתם מפגינים בתוככם ולקהילה אותה אתם משרתים".

בין מקבלי המלגות, להקות המחול" סטודיו ערבה, צלילי הקשת, אשכול הפיס, מצטייני מנהל חברה ונוער, חניכי מרכז אמנויות הבמה, ותעודות הצטיינות הוענקו למצטיינים בבתי הספר התיכוניים בעיר. חניכי מועדון "גולני" הנעימו את הערב בשירה.

חזרה
Facebook