רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

מהדקים את הקשרים בין הערים התאומות מרס ורמלה

ראש עיריית רמלה יואל לביא, בביקורו במרס שבגרמניה העיר התאומה לרמלה: ״בזכות ברית הערים התאומות נקבעה מערכת יחסים חדשה של קירבה, של כבוד הדדי המאפשרת החלפת דעות. ממערכת זו צומחת אהבה, מערכת זו יודעת לזכור ולא לשכוח את צלקות
העבר במגמה לבנות עתיד טוב יותר״.
 
ראש עיריית רמלה יואל לביא ומנכ״ל תאגיד המים ת.מ.ר עדי שטרנברג, השתתפו בטקס מיוחד בעיר התאומה לרמלה- מרס שבגרמניה למתן אות ״ראש עיר של כבוד״ לראש עיריית מרס לשעבר מר וילהלם ברונסוויק.                                                                                                                 

לביא בירך בשמו ובשם תושבי רמלה את מר ברונסוויק על קבלת התואר ועל שנים של שיתופי פעולה מוצלחים בין מרס לרמלה. ראש העיר הודה למר ברונסוויק ולראש עיריית רמלה לשעבר מר יורם רבי, על כך שסללו את הדרך לברית הערים התאומות בין רמלה למרס לפני 28 שנים. לביא בירך את ראש עיריית מרס מר כריסטוף פליישאאואר על פועלו להמשך שיתופי הפעולה בין הערים ואמר: ״בזכות ברית הערים התאומות נקבעה מערכת יחסים חדשה של קירבה, של כבוד הדדי המאפשרת החלפת דעות. ממערכת זו צומחת אהבה, מערכת זו יודעת לזכור ולא לשכוח את צלקות העבר במגמה לבנות עתיד טוב יותר״.

לביא הדגיש, כי חובת שליחי הציבור תושבי מרס ורמלה להמשיך ולהגדיל את חילופי המשלחות בין רמלה למרס כמו גם להרחיב את שיתופי הפעולה התרבותי וההומניטארי להידוק הבסיס האיתן לאמון ההדדי שנבנה וצמח בין רמלה למרס לאורך השנים. השתתפו ראשי ערים תאומות למרס, נציגי ציבור ועוד.

חזרה
Facebook