רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

בהוקרה מרוטרי רמלה לעובדי חברת מקורות

תעודות הוקרה והערכה הוענקו לזק עוז, חדד אבנר, כאדר מרדכי, כהן משה, כחלון ברוך, לב דרור, עשור ניסים, פליפנקו אלכסיי, קלר מיכאל, קנטרוביץ עוזי, שאול אורי ושני יוסי מנפת המרכז של חברת המים "מקורות", בטקס מיוחד של מועדון רוטרי רמלה לעובדי הנפה.
 
ערב מיוחד שכולו הערכה והוקרה ל-12 עובדים של חברת מקורות נפת מרכז, נערך בשבוע שעבר  באשכול הפיס ברמלה והופק על ידי חברי מועדון רוטרי רמלה.

מנכ"ל העירייה, מר עופר תודר, שיבח את חברי רוטרי על פעילותם למען החברה, המלגות וההוקרה לעובדים וציין: "ראש העירייה מר יואל לביא והעירייה מוקירים את פעילות חברת מקורות, מברכים את ארגוני המתנדבים ואת רוטרי על פעילותם. חברת מקורות יחד עם תאגיד ת.מ.ר, פועלים ימים כלילות על מנת לספק שירות ראוי לתושבי העיר. עיריית רמלה חרטה על דגלה פיתוח מצוינות, שלובה בערכיות, ואנו מברכים את מקבלי ההוקרה, ומשוכנעים שנמשיך לפעול בשילוב ידיים, למתן שירות מיטבי ולמענה לאתגרי העתיד הכוללים מענה לכ-45,000 יח"ד נוספות בהתחדשות העירונית וכ-7,500 יח"ד בהסכמי הגג".                                                                                                                        נשיא המועדון, שמעון גונן, סיפר לבאי הטקס על נושא עידוד המצוינות ברוטרי בכלל וברמלה בפרט. גונן: "עידוד המצוינות הוא אחד הנושאים העומדים בראש סדר העדיפויות של רוטרי רמלה בשנת הרוטרי 2015 – 2014, וערב ההוקרה לעובדי חברת מקורות הוא האחרון והמסכם נושא חשוב זה".

גונן הודה להנהלת הנפה על שיתוף הפעולה, לחברי להקת "קווינטו פלוס" על קטעי השירה היפים והמרגשים, לצוות אשכול הפיס ולחבריו למועדון.

יו"ר אפיק המקצוע, סילבי זרביב, ציינה, כי "בחירת עובדי מקורות משתלבת עם פרויקט המים של רוטרי, ובונוס נוסף הוא העובדה שחבר במועדון עובד בחברה".                                 

מנהל הנפה של חב' מקורות, מר דני סופר, והיו"ר הנכנס של ועד העובדים, מר עידן שמעון, הודו לכלל עובדי החברה ול-12 מקבלי התעודות בפרט, על הישגיהם, המוטיבציה שלהם, דבקותם במשימה ודאגתם לתושבים. עוד הודו לחברי רוטרי רמלה על הבחירה ועל האירוע המרשים.

את רוטרי ישראל ייצגה הגב' לאה פרסי, עוזרת הנגידה לאזור ירושלים והשפלה, אשר ברכה את באי הטקס בשם נגידת רוטרי ישראל, גב' מלי לוי,  הנמצאת בברזיל בוועידה בינלאומית: "שמחה על שיתוף הפעולה עם חברת מקורות ומברכת את ארגון רוטרי רמלה על פעילות חברתית שיש בה סולידריות חברתית ושירות לזולת".

באירוע נכחו מנכ"ל תאגיד המים ת.מ.ר עדי שטרנברג, דובר עיריית רמלה רוני ברזלי, רכזת ההתנדבות העירונית, הילה ירושלמי, מנכ"ל נפת המרכז של חברת מקורות, היו"ר הנכנס של ועד העובדים, מנהלת משאבי אנוש של החברה, חברי רוטרי רמלה, העובדים ובני משפחותיהם.

 

חזרה
Facebook