רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

לייק להתנדבות !

אתם כבר שמעתם על קבוצת עושים לייק?
 
במהלך שנת הפעילות שחלפה פעלה במרכז ההדרכה לנוער קבוצת "עושים לייק". הקבוצה כללה 18 בנות ובן אחד, שבחרו להתנדב ולתרום מעצמם במועדוניות החינוך ברמלה.

חברות הקבוצה העבירו לילדים הצעירים שבמועדוניות הפעלות חברתיות ומשחקים משעשעים. הם רקדו עם הילדים, שיחקו איתם, והעניקו להם שעת איכות כמו שאח או אחות בוגרת יודעים לעשות.     

משתתפות "עושים לייק" הן בנות נוער משכבת י' בתיכונים השונים בעיר, אשר עברו הכשרה בת שלושה מפגשים עם מדריכת ריקוד מקצועית. המדריכה לימדה אותם כיצד להעביר פעילות מחול ותנועה לקבוצות של ילדים צעירים. בהמשך עברו ליווי צמוד במרכז הדרכה לנוער על-ידי המורה חיילת המוכשרת ירדן שירזי.

דניאל, אחת הנערות המשתתפות בפרויקט "עושים לייק" ציינה, כי כשהגיעו למועדונית בפעם הראשונה הילדים קצת נרתעו... היום הם מחכים לבואם וזו נהפכה לחברות. מירית, נערה נוספת המשתתפת בפרויקט, הוסיפה כי "להתנדב במועדונית זאת שליחות. לראות את החיוך של הילדים ואת החום והאהבה שאני מקבלת בכל פעם שאני נכנסת למועדונית זה אושר גדול. אפשר להגיד שזה הסיפוק הכי גדול שאפשר לקבל. זה ממלא את הלב כל פעם מחדש".

ירדן סייעה למתנדבות בבניית מערכים והפעלות לילדים הצעירים ובנוסף העבירה להם מפגשי גיבוש והעשרה בנושאים מגוונים כמו: העצמה נשית, בישול, מנהיגות צעירה וחשיבות התרומה לקהילה. משתתפות הקבוצה קיבלו פידבק מאד חיובי גם ממנהלות המועדוניות וגם מהגברת דינה קאו אשר מרכזת את המועדוניות. אין ספק שהפעילות הייתה חיונית ותרמה רבות לכל מי שלקח בה חלק. הוכחה לכך היא הרצון של בנות הקבוצה להמשיך ולהתנדב בתכנית זו גם בשנה הבאה. 

חזרה
Facebook