רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

אחריי רמלה – כבוד !!!!

בשבוע שעבר 50 חניכי קבוצת "אחריי" - הכנה לצה"ל רמלה, לקחו חלק בסדרה המסכמת של השנה שארכה יומיים בירושלים  עם קבוצות נוספות מכל הארץ. ביום הראשון בסדרה  חניכי הקבוצה עברו יום ספורט מאתגר עם פעילויות כושר  וספורט שונים, תחרויות עם יתר קבוצות אחריי ועוד.

בערב, חניכי הקבוצה נהנו ממופע של "האולטרס" ומשינה טובה בשטח בתוך שקי שינה לאור הירח והכוכבים. למחרת, יצאו החניכים למסע אלונקות לאורך 13 ק"מ, מעין חמד דרך הרי ירושלים ועד להר הרצל, שם התקיים טקס בהשתתפות שר החינוך נפתלי בנט, נשיא הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין, מנכ"ל בנק לאומי-רקפת רוסק עמינח, ואישים חשובים נוספים.

ביום הספורט שנערך במהלך הסדרה, קטפו חניכי הקבוצה את המקום השני והמכובד מתוך 150 קבוצות שונות בארץ, וזכייתם במקום הראשון במחוז במשחק הייחודי של תנועת אחריי  "כדור זוהר", משחק הדורש מאמץ פיזי, שיתוף פעולה, מעורבות ועידוד נבחרת הקבוצה.

יודגש כי חניכי הקבוצה היוו את הקבוצה בעלת מספר החניכים הגדול ביותר בסדרה, זאת לאור העובדה שרבים מהחניכים הגיעו ישירות מנשף סיום יב' שלהם.  אסטבן ארזו, חניך בקבוצת אחריי, המיועד להיות במכינה קדם צבאית "גל" ציין,  כי: "בשבילי זו הייתה הסדרה האחרונה עם משפחת אחריי רמלה, סדרה משמעותית ומגבשת הן בהכנת אוכל ביתי בערב והן כשהוכחנו את עצמנו בזכייה ובמסע האלונקות שעברנו במהלך הסדרה". יחד עם אסטבן,  עוד 7 חניכי קבוצת אחריי רמלה הולכים למכינה קדם צבאית "גל" ועוד שניים נוספים לשנת שירות במסגרת התנועה ומוכיחים את מעורבות הקבוצה בחברה והרצון לתרום לחברה.

בהזדמנות זו אנו, חניכי קבוצת אחריי רמלה, מוסרים את תודתם למדריכים, על  חשיבותם לחניכים ועל כל מה שהם עשו ועושים למענם.

קבוצת "אחריי"- הכנה לצה"ל רמלה פועלת מזה שנים רבות בעיר רמלה ומנציחה את זכרו של סמ"ר עמרי חיים אלמקייס-יעקובוביץ' ז"ל, מרמלה, שנהרג ב-4 באוגוסט 2006, במלחמת לבנון השנייה.

הקבוצה נפגשת בימי ראשון ורביעי בין השעות 19.00-21.00 במגדל המים, תורמת לקהילה ומכינה עצמה לצבא מבחינה פיזית ומנטאלית תוך מתן ערכים.  אז אם את או אתה בגילאי 15-18 ורוצים לקחת חלק במשפחת "אחריי" רמלה, להגיע להישגים גבוהים לקראת הצבא ולהיות חלק משינוי חברתי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המדריכים, נגה  054-8069728, או דודו  054-3154853.

חזרה
Facebook