רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

שנת רוטרי 2015-16 החלה בטקס חילופי נשיאים במועדון רוטרי רמלה

בטקס מרשים שהתקיים באשכול הפיס,  בהשתתפות בעלי תפקידים מהנהלת רוטרי ישראל, עיריית רמלה, בני משפחה, חברים ורוטריונים ממועדוני האזור, הועבר שרביט נשיאות רוטרי רמלה משמעון גונן  לנשיא הנכנס רונן רוטשטיין.

מנכ"ל העירייה, מר עופר תודר, נשא דברים בשם עיריית רמלה והודה לחברי רוטרי על שנת פעילות מוצלחת. תודר: "פעילות רוטרי יחד עם ארגוני ההתנדבות האחרים, הם רכיב עיקרי וחשוב בכוחה של העיר בשגרה ובחירום. אנו מודים לשמעון גונן על פעילותו כנשיא רוטרי בשנת 2015 -2014 וכיו"ר ארגוני המתנדבים במשך שנים רבות, ובטוחים שימשיך לתרום לעיר גם  בעתיד. העירייה מקווה, כי גם ההנהגה החדשה של רוטרי תמשיך ותתמיד בקו של שיתוף פעולה עם העירייה ותמשיך לפעול לטובת העיר ותושביה".

לאחר הטקס הרוטריוני, איחל גונן הצלחה למחליפו והודה לעיריית רמלה, מחלקותיה והממונים על ההתנדבות, על התמיכה ושיתוף הפעולה בשנת הרוטרי 2015 – 2014 והדגיש את ייחודה של רמלה כעיר רב תרבותית ומתנדבת והציג את הפעילות הענפה של המועדון בשנת נשיאותו, למען העיר ותושביה.

נגיד רוטרי ישראל, אמיל אל אסמאר, שהינו חבר מועדון רוטרי לוד ותושב העיר רמלה, ברך בשם ארגון רוטרי ישראל: "תודה לכם על טקס חילופים מאורגן היטב. שמענו וגם צפינו במגוון הפעילות של מועדון רמלה, ברמה המקומית והאזורית". אל אסמאר הודה לנשיא רוטרי היוצא ואיחל הצלחה רבה לנשיא הנכנס.

בהמשך הוענקו תעודות הוקרה לגב' לאה פרסי, עוזרת נגידת רוטרי,  למר ניסים רון, מנהל מחלקת ספורט ואירועים, לסיגלית דהן, מנהלת אשכול הפיס ולצוותה. לאה פרסי, עוזרת הנגידה לשנה המסתיימת, ציינה את היחס החם לו זכתה מחברי מועדון רמלה וציינה,  כי "חברי מועדון רוטרי רמלה תרמו תרומה נכבדה לגיבוש אשכול המועדונים בירושלים והשפלה. הקשר ההדוק עם העירייה על כל יחידותיה, ממנף את הפעילות של המועדון והמרוויחים מכך הם תושבי העיר".

את שנת הרוטרי 2016 – 2015, פתח הנשיא הנכנס רונן רוטשטיין בהצגת צוותו ובעלי התפקידים של המועדון. רונן: "הצלחת המועדון מחייבת שיתוף פעולה הדוק עם הנהלת העיר ומחלקותיה, נשאף לשמור על הישגי השנה שהסתיימה ולהוסיף כמה דגשים שלנו, כולל תחרות הנואם הצעיר גם לחטיבות הביניים, הגדלת מספר החברים, חיזוק הקשר והרעות". בסיום הטקס, הוקרן סרט המתעד את השנה הרוטריונית החולפת. דניאל סעדו חבר להקת "רמנוער" הנעים משיריו, והרקדנים אנטיזור ודימיטרי הופיעו בקטעי ריקוד.

חזרה
Facebook