רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

מועדון רוטרי רמלה על המפה הבינלאומית

בטקס חגיגי נחתם הסכם מועדוני-תאום בין הרוטריונים מרמלה וחבריהם מבומביי. עופר תודר, מנכ"ל העירייה: "העירייה מברכת ומעודדת קיום קשרים בינלאומיים בין תושבים ובין ארגונים.  בעינינו, קשרים בינלאומיים, דוגמת חתימת מועדון-תאום רוטרי רמלה ובומביי, נכונים הן למדינת ישראל והן לתושבי רמלה"
 
ביום שישי האחרון, זמן קצר לפני כניסת השבת, נערך טקס חגיגי בחצר ביתם של משפחת גונן, במהלכו נחתם הסכם מועדוני-תאום בין הרוטריונים מרמלה וחבריהם מבומביי.

מנכ"ל העירייה, עופר תודר, אשר השתתף בטקס, שיבח את ההישג וציין, כי "ראש העיר והעירייה מברכים את מועדון רוטרי על פעילותו. העירייה מברכת ומעודדת קיום קשרים בינלאומיים בין תושבים ובין ארגונים.   בעינינו, קשרים בינלאומיים, דוגמת חתימת מועדון-תאום רוטרי רמלה ובומביי, נכונים הן למדינת ישראל והן לתושבי רמלה,   שכן מעבר לתוכניות המשותפות אשר צוינו, היכרות יוצרת קרבה והבנה הדדית טובה יותר.   להודו ולישראל היסטוריה דומה, קשרים מיוחדים ואתגרים משותפים.   אני מודה לרפאל ולכל הנוכחים ומאחל כי טקס זה יהיה רק תחילתה של עשייה ברוכה וחברות בין חברים ובין ארגונים."

נ"ל רפאל ג'יראד, הודה על הכבוד שהוענק לו, לחתום על ההסכם, בשם נשיא מועדונו. רפאל: "הנשיא וחברי המועדון שמחים ומודים לכם על הסכמתכם לחתום איתנו על ההסכם, ומצפים בקוצר רוח לביקור משלחת ממועדון רמלה בבומביי. אנחנו מודים לשמעון וציפי שהובילו את התהליך, ומקווים להמשך וקידום שיתוף הפעולה עם רונן וצוותו לשנה הרוטריונית החדשה".

נשיא המועדון, רונן רוטשטיין, הציג את משמעות ההסכם, הישגיו והשפעתו על הסכמים בעתיד. רונן: "הטקס הוא סופו של תהליך שהתנהל בשנת הרוטרי 2015 – 2014. החתימה על ההסכם פותחת שערים להרבה שיתופי פעולה והגדלת מספר מועדוני התאום בהודו ובמדינות אחרות בעולם. יש להסכם הישגים מיידיים, בהם: תרומה משמעותית של המועדון בבומביי לפרויקט "הצל ליבו של ילד", ארגון משלחת חקלאית שתצא להודו ומשלחות של ביקורים הדדיים.  אנחנו נמצאים בתהליך של חתימת הסכם כזה עם מועדון נוסף בפולין".

רוטשטיין הודה למנכ"ל העירייה שהתפנה מעיסוקיו למטרה זו, לאורח מהודו, לצוות האפיק הבינלאומי, למשפחת גונן שהפיקו את הטקס בביתם ולחברי המועדון.

חזרה
Facebook