רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 תיירות

למעלה מ-4,000 מבקרים פקדו את אתריה ההיסטוריים של רמלה במהלך פסח

הצלחה לאירועי פסח ברמלה. אלפי ילדים ובוגרים נטלו חלק בחידון נושא פרסים חפשו את המטמון.  ראש עיריית רמלה יואל לביא:  "לעיר רמלה היסטוריה עתיקה ומפוארת וכעיר עתיקה נשתמרו בה שכיות חמדה בעלות ערך ארכיאולוגי, היסטורי ותיירותי. נמשיך בפעילותנו לקידום מערך התיירות לעיר".
למעלה מ-4000 מבקרים פקדו את אתרי התיירות ברמלה במהלך חג הפסח ונהנו משלל אירועים לכל המשפחה. עיריית רמלה באמצעות מחלקת התיירות, הפיקה במהלך חופשת הפסח חידון מרתק נושא פרסים של חפשו את המטמון.                                            
 
ראש עיריית רמלה יואל לביא, הביע סיפוק מהצלחת האירועים וציין, כי הנהלת העירייה רואה חשיבות רבה בקידום מערך התיירות לעיר, לאתריה ושוקיה. לביא הוסיף, כי לעיר רמלה היסטוריה עתיקה ומפוארת וכעיר עתיקה נשתמרו בה שכיות חמדה בעלות ערך ארכיאולוגי, היסטורי ותיירותי, המלמדות על מעמדה החשוב בימי קדם עת שנבנתה כחלופה לירושלים.  
 
החידון המאתגר ריתק משפחות רבות שנטלו בו חלק וביקרו במסגרתו באתריה ההיסטוריים של העיר בהם, בריכת הקשתות, המגדל הלבן, מוזיאון רמלה, שוק רמלה ועוד. מנהל מחלקת התיירות רון פלד  ציין, כי במהלך החג נהנו המבקרים בהם ילדים ובוגרים כאחד משלל פעילויות בהם: מופעי אש בבריכת הקשתות, סדנת קרקס, סיורים מודרכים באתריה של העיר, ביקור בשוק העירוני המיוחד והססגוני ועוד. פלד הודה לצוות המחלקה על עבודתם ותרומתם להצלחת אירועי פסח והוסיף, כי בין פותרי החידון יוגרלו פרסים יקרי ערך. את האירועים הפיקו מחלקת התיירות, מוזיאון רמלה ומחלקת הדוברות.
חזרה
Facebook