רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 תיירות

חברי מועדון רוטרי מירושלים והשפלה ביקרו באתריה ההיסטוריים של רמלה

מ"מ ראש העירייה, עו"ד מוטי יצחקי, קיבל את פני האורחים ואמר "העיר רמלה מצטיינת ביחסיה הטובים בין כלל הדתות. ברמלה חיים יהודים, מוסלמים ונוצרים ביחסי שכנות טובים.  אתרי התיירות ברמלה מיוחדים ומרתקים והשוק העירוני ידוע במחיריו הזולים ביותר במדינה".
חברי מועדון רוטרי רמלה ארחו בשבוע שעבר את חבריהם ממועדוני ירושלים והשפלה, וליוו אותם בביקורם באתרי התיירות בעיר, בהנחייתה של רחל גונן, מתנדבת במוזיאון העירוני.

לאחר סיור בתערוכת המוזיאון, התקיים מפגש, במהלכו ברך מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי את הרוטריונים מרמלה ואורחיהם, ביניהם מר קובי בר-אל, מזכיר תנועת רוטרי הארצי ועוזרת הנגידה, גב' לאה פרסי. עו"ד יצחקי סקר בפני האורחים את ההיסטוריה עתיקת היומין של רמלה, ייחודה של רמלה כעיר קולטת עלייה, מיקומה המרכזי וציין, כי "העיר רמלה מצטיינת ביחסיה הטובים בין כלל הדתות. ברמלה חיים יהודים, מוסלמים ונוצרים ביחסי שכנות טובים.  אתרי התיירות ברמלה מיוחדים ומרתקים והשוק העירוני ידוע במחיריו הזולים ביותר במדינה". יצחקי הודה לחברי רוטרי רמלה על פעילותם המבורכת למען העיר ותושביה.

מר קובי בר-אל, מזכיר תנועת רוטרי הארצי ועוזרת הנגידה גב' לאה פרסי, הודו לרוטריונים מרמלה על האירוח והדגישו את ייחודו של המועדון ברמלה אשר מצטיין בחברות, רעות ופעילות עשירה ומגוונת. בר-אל: "הביקור היה נעים ומהנה. תודה לנשיא המועדון שמעון גונן על הארגון המופתי ולרעייתו רחל על ההדרכה המעניינת".

בתום הביקור במוזיאון, סיירו האורחים ברחובות העיר, בבריכת הקשתות ובמגדל הלבן, וסיימו את המפגש בקפה ועוגה בקניון עזריאלי החדש.

חזרה
Facebook