רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - תרבות

אלפי משתתפים באירועי התרבות התורנית לחנוכה

אירועי חודש כסליו וחנוכה של המדור לתרבות תורנית במחלקת ספורט ואירועים בעיריית רמלה, נפתחו באירוע י"ט בכסלו של חב"ד לנשים בקריית מנחם.בהמשך התקיימה הילולת רבי חי טייב במתחם בית הכנסת בהשתתפות מאות.
הדלקת נרות חנוכה בבתי תושבים התקיימה השנה במספר מוקדים: בנות השרות הלאומי של "בת עמי" וארגון "לאורו נלך" בבתי קשישים בעיר וכן תלמידי ישיבת ההסדר בעיר וחניכי תנועת אריאל הדליקו נרות בבתי תושבים בשכונות.
הפנינג חנוכה לילדים ולכל המשפחה התקיים בשכונת קריית מנחם עם ההצגה "אור איתן", בשכונת האצ"ל עם תיאטרון הבובות של בוביני, בשכונת הזית ובשכונת אג"ש עם להטוטן "המשמחים".
שיחה מרגשת התקיימה עם הוריה של הילדה איילה שפירא שנפצעה קשה ונכוותה בכל חלקי גופה ע"י בקבוק תבערה. השיחה התקיימה במסגרת אירוע חנוכה של הגרעין התורני בהשתתפות מאות תושבים.    שיחה נוספת על "גבורה יהודית" לנוער דתי וחילוני התקיימה במתנ"ס טבג'ה עם הפצוע הקשה ביותר ממלחמת לבנון השנייה.   שבת פיוט ושירה התקיימה בבית כנסת גאולה בשבת של חנוכה וערב מרכזי לנשים עם הרבנית ורד סיאני התקיים בהיכל התרבות.
בנר שביעי של חנוכה התקיים סיור מיוחד לירושלים בסיוע של הקרן למורשת הכותל.

עשרות תושבים יצאו לסיור מורשת בירושלים, במהלכו נכנסו למנהרות הכותל והשתתפו בהדלקת הנרות המרכזית בהשתתפות הרב הראשי לישראל ומפכ"ל המשטרה ברחבת הכותל המערבי.   בנוסף,  התקיימו הרצאות לציבור הרחב, הדלקות נרות מרכזיות, הילולת בית יוסף מערבי בהשתתפות אלפי תושבים.
 
 

 

חזרה
Facebook