רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - תרבות

נגיד רוטרי ישראל ביקר במרכז התקשורת העירוני ברמלה

במסגרת הביקור זכה הנגיד מר אמיל אל אסמר תושב רמלה, לראיון מרגש ברדיו קול רמלה 106 FM   הפועל במרכז התקשורת העירוני
נגיד רוטרי ישראל, מר אמיל אל אסמר התארח השבוע ברדיו קול רמלה 106 FM  אשר במרכז התקשורת העירוני. הביקור בו נטלו חלק רעיית הנגיד הגב' קטרינה, עוזרו לאזור השפלה וירושלים, מר מנחם ברעם וחברי מועדון רוטרי רמלה איציק כהן ושאול כהן, התקיים במסגרת ביקורו הרשמי של הנגיד במועדון רוטרי רמלה.
מנהל מרכז התקשורת ודובר העירייה רוני ברזלי, העניק לנגיד סקירה קצרה על המרכז בו לומדים במהלך השנה רדיו וטלוויזיה מאות בני נוער ותושבי העיר. במסגרת הביקור זכה נגיד רוטרי ישראל לריאיון מיוחד ברדיו קול רמלה וסיפר בהתרגשות על פעילותו כנגיד וחשיבות פעילותם של מתנדבי מועדון רוטרי רמלה למען הקהילה. את הנגיד ראיינה תלמידת תיכון לילינטל עדן אלייב, בהנחייתם של מנהל רדיו רמלה יקיר גרשוני והמפיק אבי חזקיה שהעניקו לנגיד הקלטה של הריאיון שהופק בשידור חי. הנגיד הודה על הביקור וציין התרשמותו ממרכז התקשורת ופעילותו למען תלמידי העיר.                                                      במסגרת הביקור התקיים באשכול הפיס ברמלה מפגש של חברי מועדון רוטרי רמלה שאירחו את הנגיד והודו לו על פועלו. מנהלת תחום ההתנדבות העירונית בעיריית רמלה הגב' הילה ירושלמי, העניקה לנגיד תשורה וציינה את תרומתם המיוחדת של חברי המועדון המתנדבים למען הקהילה ברמלה בשורה של תחומים.
את הערב הנעימו בקטעי שירה וריקוד להקת הזמר והמחול "צלילי הקשת" בניהולה של גב' בלה פולטוב. בחלקו העיקרי של המפגש, העביר הנגיד הרצאה שעסקה בעקרונות הניהול של האזור והמועדון וציין,  כי "מועדון רמלה הוא אחד הטובים באזורינו ואני מכיר כל אחד ואחת מחבריכם באופן אישי והוא הכי קרוב לליבי. אני מודה לכם על קבלת הפנים החמה ועל הערב המהנה והמיוחד". 
 
 
חזרה
Facebook