רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - תרבות

'שירה בשידור' ברדיו קול רמלה

רדיו "קול רמלה" במרכז התקשורת העירוני, ממשיך לקדם יוצרים, כותבים, זמרים ובכלל אמנים בראשית דרכם. התכנית "שירה בשידור" אותה עורכות ומגישות עדן אלייב והודיה אשטמקר, תלמידות מגמת "תקשורת" בבית הספר אורט "לילנטל" ברמלה, מארחות כל רביעי ב 18:00, יוצרים צעירים מכל התחומים.
הפקת התכנית, היא שיתוף פעולה בין תחנת הרדיו לסדנת כתיבה יוצרת בניצוחו של יונתן קונדה, הנערכת מידי שבוע בבית הספר. 
לאחרונה, התארח ילון לוי, זמר, מוזיקאי ויוצר שעוסק גם בתחום ההוראה.  בתכנית, הושמעו שירים של ילון מאלבום האי-פי שלו, "היו זמנים", "עליות ומורדות" כמו כן זכו לביצוע חי באולפן הקטעים "נעימות גיטרה וקול", ו"Nine muses" שנכתב על ידיד אחיו, עידן לוי.
ילון סיפר על הקריירה שלו כמוזיקאי ומורה למוזיקה בחינוך מיוחד: "טיילתי בדרום אמריקה, משם המיקס של הלחנים, ועם הילדים אני עובד כי זה עושה לי טוב - כשלהם טוב".
גם יוצרים מוכרים יותר מגיעים להתארח בתכנית. בשבוע שעבר התארחו רונן וחי דוידוב, יוצרים ושחקנים, המוכרים מסדרות הטלוויזיה איפה אתה חי?  זוגות, שנות ה 80 ועוד.
השניים סיפרו שההורים התנגדו לקריירת המשחק, "אבל עובדה שאנחנו כאן היום" אמר חי "אמא אפילו בחרה את רבקה מיכאלי לתפקיד האמא בסדרה 'איפה אתה חי?' שבה גם השתתפה סבתא חפציגול שלנו" הוסיף רונן.     במהלך התכנית הושמעו שירים של השניים, ממופעים שונים שנכתבו על ידם, ביניהם א-ב שכולו על אוכל בוכרי.
אז אם אתם יוצרים,כותבים,זמרים שמחפשים במה רדיופונית – התכנית הזו בשבילכם.  כנסו לעמוד הפייסבוק "שירה בשידור" וצרו קשר עם מערכת התכנית.
את רדיו קול רמלה ניתן לקלוט בתדר 106FM ברמלה והסביבה, באינטרנט וגם באפליקציית RLIVEבטלפונים החכמים.  https://www.facebook.com/KolRamla/ 
 
 
חזרה
Facebook