רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

רמלה זוכת אות קהילה מתנדבת

יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין העניק לראש עיריית רמלה יואל לביא את פרס אות הקהילה המתנדבת ושיבח את מתנדבי העיר והנהלתה. ראש עיריית רמלה יואל לביא:  רמלה היא דוגמא ומופת לעיר רב תרבותית המתנדבת ופועלת למען רווחת תושביה. בשמם של מתנדבי העיר רמלה, אני גאה לקבל את הפרס.  רכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי: אני מודה לכל מערך המתנדבים. הפרס הוא שלכם. שוב הוכחנו שההתנדבות ברמלה אינה סיסמא אלא דרך חיים.


במעמד יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין קיבל הערב ראש עיריית רמלה יואל לביא, את פרס אות "הקהילה המתנדבת" לרשויות מקומיות לשנת 2014. את הפרס קיבל לביא ביחד עם רכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי. בטקס מרגש שהתקיים בהיכל הקונגרסים באשקלון שיבח אדלשטיין את מתנדבי העיר רמלה על היותה דוגמא ומופת לעיר רב תרבותית המתנדבת והפועלת למען רווחת תושביה. ראש עיריית רמלה יואל לביא: "בשמם של מתנדבי העיר רמלה, אני גאה לקבל את אות הקהילה המתנדבת לרשויות המקומיות לשנת 2014. את הפרס אני מקבל בשמם של מתנדבי העיר הרבים, בשמם של חברי מועצת העיר רמלה, תושביה ובשם המנגנון המקצועי. בשמם ובשמי אני מודה בענווה לחברי ועדת הפרס ולשר הרווחה והשירותים החברתיים היוצא ח"כ מאיר כהן".
לביא ציין את תרומתם של כלל מתנדבי העיר, שיבח והודה להם על נתינה אין סופית ואמר: "אני מוקיר ומעריך את חשיבות ההתנדבות, מודה למתנדבים הרבים, ליו"רים ולחברי העמותות והארגונים – לרכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי ולמח' הרווחה כולה על מסירותם לדבר".  
לביא: "אלברט איינשטיין בהתייחסו לטבע האנושי אמר: "הטוב והמעולה שבנפש האדם יכול לצמוח ולגדול רק במידה שיהא האדם מחובר לציבור ומעורב בו", מתנדבי העיר מממשים באורח חייהם את גישתו לנפש האדם של איינשטיין. העיר רמלה גאה במתנדביה, מוקירה פעילותם ותרומתם למען הקהילה ורואה חשיבות רבה בהשקעה בפעילותם המשמעותית למען החברה. רמלה היא דוגמא ומופת לעיר רב תרבותית המתנדבת ופועלת למען רווחת תושביה. המתנדבים הרבים ופועלים בעיר באמצעותם של למעלה מ-50 ארגונים ועמותות הם ההוכחה הטובה ביותר ליצירת אווירה ציבורית המעודדת ותומכת בהתנדבות. אנו גאים במתנדבים הרבים שלנו, אשר לצד התנדבותם הקבועה, נענים לכל פניה ומתגייסים גם לפרויקטים ומבצעים עירוניים, כמו גם לתרחישי החירום". עוד במברכים מנכ"ל משרד הרווחה והשירותים החברתיים מר יוסי סילמן, חברת הוועדה לבחירת הזוכים ח"כ וסגנית יו"ר הכנסת פנינה תמנו שטה ויו"ר המועצה הלאומית להתנדבות בישראל עו"ד יורם סגי זקס, שברכו גם את ראש עיריית אשקלון מר איתמר שמעוני וראש עיריית עכו מר שמעון לנקרי שזכו אף הם באות הקהילה המתנדבת. כן נכחו מנכ"ל עיריית רמלה עופר תודר, מנהלת מחלקת הרווחה בעיריית רמלה הגב' אילנה שנבל ומאות מתנדבים מרמלה יהודים וערבים, נציגי עמותות ופעילים העוסקים במלאכת ההתנדבות. הגב' אילנה שנבל: "אני מברכת על הזכייה ומודה לכלל השותפים שפועלים למען קידום רוח ההתנדבות בעיר". רכזת יחידת ההתנדבות העירונית הגב' הילה ירושלמי: "בשם כלל מתנדבי העיר, אני גאה ונרגשת על קבלת הפרס. אני מודה לכל מערך המתנדבים הפעיל בעיר. הפרס הוא שלכם. שוב הוכחנו שההתנדבות ברמלה אינה סיסמא אלא דרך חיים". במסגרת הטקס המרגש וקבלת הפנים, הופיעו בצד האומנותי נציגי רמלה בהם: הרכב מוסיקלי מיוחד של מרכז אומנויות הבמה מחלקת ספורט ואירועים בניהולו של אבי ברנס בביצוע השיר "יש בי אהבה" והרכב מתופפים מרגש של חניכי אקים רמלה
 
 
 
חזרה
Facebook