רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

התחברו אלינו והורידו את האפליקציה החדשה של עיריית רמלה

אנו שמחים לבשר לכם על השקת האפליקציה של עיריית רמלה. מהיום תוכלו בעזרת הסמארטפון ליצור קשר עם המוקד העירוני 108,  בנגיעת מסך, להתעדכן בחדשות ובאירועים. ראש עיריית רמלה יואל לביא:  האפליקציה העירונית תהווה פלטפורמה נוספת למידע זמין און ליין ותניב שדרוג ושירות טוב יותר לתושב
כחלק מהתחייבותה של עיריית רמלה לספק לתושבי העיר את השירות הטוב והמתקדם ביותר, אנו שמחים לבשר לכם על השקת האפליקציה של "עיריית רמלה". מהיום תוכלו בעזרת הסמארטפון ליצור קשר עם המוקד העירוני ב-108, לדווח על תקלות, מפגעים, לרבות צילומים, להתעדכן בחדשות ובאירועים, והכול און ליין בנגיעת מסך.
ראש עיריית רמלה יואל לביא ציין, כי במסגרת הגברת השקיפות, חיזוק ושדרוג הקשר והשירות לתושב, החליטה הנהלת העיר לקדם את האפליקציה העירונית שתהווה פלטפורמה נוספת למידע זמין און ליין. לביא: "לצד סל שירותים מגוון ואיכותי, כמו גם שירותי תרבות, רווחה וספורט מהאיכותיים בישראל ושירותי חינוך מתקדמים, הרחיבה העירייה את שירותיה גם בתחום הטכנולוגי. לצורך הגברת השקיפות עשינו כברת דרך חשובה עם אתר עירוני מונגש ומעודכן יותר שעבר באחרונה עיצוב מחודש, אתר בעל מידע מקיף על העיר ומגוון השירותים העירוניים בכלל תחומי החיים, דף פייסבוק זמין וידידותי ועתה האפליקציה שלנו – "עיריית רמלה". לביא הוסיף: "במסגרת אפליקציה זו ניתן להעמיק את הידע בכל הנוגע לפעילות העירונית הענפה בנוחות ובשקיפות מרבית. אני מזמין אתכם להתחבר ולהוריד את האפליקציה "רמלה" בחינם ב-GOOGLE PLAY וב –APP STORE   לגלוש, לגלות את רמלה, ליהנות ולהתרגש מעיר בעלת קסם מיוחד, רמלה קרובה ללב שלך". על הפקת האפליקציה עמלו מחלקות המחשוב והדוברות בעיריית רמלה. פרטים להורדת היישום מחנויות הסמארטפונים באתר העירוני ובדף הפייסבוק העירוני.
 

מדריך להורדת אפליקציית עיריית רמלה

 

כדי להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות AppStore או Google store פעלו על פי השלבים הבאים:

 

1.      פתחו את חנות האפליקציות – למשתמשי IPHONE  - AppStore ולמשתמשי אנדרואיד - Google store

2.      בצעו חיפוש של האפליקציה העירונית – "עיריית רמלה"

3.      לחצו על לחצן הורד/ התקן

4.      לאחר לחיצה על "התקן" האפליקציה תתחיל לרדת ותוכלו לראות אותה במסך הבית.

5.      תתחדשו. 
 
 
חזרה
Facebook