רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

מרמלה לאליפות אירופה יורו 2016

עומר צוריה מרמלה נבחר כנציג מרכז פרס לשלום לייצג את ישראל בפרויקט חינוכי ביורו 2016.  ראש עיריית רמלה יואל לביא: בחירתו היא אות כבוד למשפחתו, בית ספרו, חבריו לספסל הלימודים, מערכת החינוך ותושבי רמלה.

עומר צרויה תלמיד כיתה י"א מתיכון אורט לילינטל ברמלה, בוגר חטיבת הביניים נווה יונתן, נבחר לייצג את ישראל במסגרת נבחרת ה-peace teamשל מרכז פרס למשחקי היורו בצרפת במסגרת תוכנית מיוחדת לעידוד הספורט כמודל חינוכי.
במסגרת אחת התוכניות של הטורניר היוקרתי של אליפות אירופה בכדורגל יתכנסו השבוע בליון שבצרפת  כ-80 משלחות של בני נוער מכל העולם המשתמשים בספורט ככלי חינוכי לקידום ערכים חברתיים.  מרכז פרס לשלום נבחר לייצג את ישראל, וכאמור, בחר בעומר צוריה מרמלה כאחד מבין 4 חברי הנבחרת בהם שני תלמידים יהודים ושני תלמידים ערבים שייצגו את ישראל בפרויקט הייחודי.
ראש עיריית רמלה יואל לביא ברך על הבחירה בעומר, איחל לו הצלחה רבה וציין, כי בחירתו היא אות כבוד למשפחתו, בית ספרו, חבריו לספסל הלימודים, מערכת החינוך ותושבי רמלה.   עומר: "אני נרגש מהבחירה ומקווה שיחד עם חבריי לנבחרת נייצג את ישראל בכבוד".                       

אימו מתנדבת פעילה במערך ההתנדבות העירוני נורית צוריה: "אנו גאים בבחירתו ובהישגיו של עומר ומאחלים לו הצלחה רבה". מרכז פרס לשלום ע"ש נשיא מדינת ישראל לשעבר מר שמעון פרס מחנך לערכים למען שלום עולמי ומפעיל שורה ארוכה של תוכניות ופרויקטים למען קידום ערכי השלום, הספורט והאחווה.
 
 
חזרה
Facebook