רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

מרדיו "קול רמלה" ל"קול ישראל"

הודיה פרטוק, שדרנית ברדיו קול רמלה הפועל במרכז התקשורת העירוני,  נבחרה ע"י צוות הפקה מ"קול ישראל", להגיש אחת למספר שבועות, את התכנית "בראש צעיר" המשודרת ברשת א' של "קול ישראל"

הכירו את הודיה פרטוק ,שדרנית  
ב"קול רמלה", הפועל במרכז התקשורת העירוני ותלמידת מגמת תקשורת בתיכון אורט "לילינטל" ברמלה שנבחרה ע"י קול ישראל להגיש תוכנית בראש צעיר ברשת א'. הודיה, מגישה תכנית שבועית ברדיו "קול רמלה" עם שתי חברותיה, חן פריזאט ושני בליאיש בשם "מגוונת". בתכנית הן מעלות נושאים שונים, לדבריהן, "בעיקר מדברות על כל מה שישראלי ושייך לעיר רמלה. בנוסף משודרת בתכנית פינת ההתנדבות, בשיתוף יחידת התנדבות העירונית.
מנהל מרכז התקשורת העירוני ודובר העירייה רוני ברזלי ומנהל רדיו קול רמלה יקיר גרשוני, ברכו על הבחירה בהודיה וציינו כי הודיה, נבחרה ע"י צוות הפקה מ"קול ישראל", להגיש אחת למספר שבועות, את התכנית "בראש צעיר"  שמשודרת ברשת א' של "קול ישראל".
ביום שני האחרון , הגישה הודיה את התכנית הראשונה  שעסקה בבני הנוער בחופש הגדול.
לתכנית המיוחדת התראיינו: נציגת תנועת "הצופים" גל זאב, אור גואטה, נציג הנוער העובד והלומד, שדיבר על עבודות הנוער בחופש הגדול  ומוני רבין, מדריך מתנועת הנוער "אחרי" ברמלה.
לקראת סיום התכנית, עלתה לשידור גילה רוזנטל, מחנכת וסגנית מנהלת בתיכון אורט "לילנטל" ברמלה, שהמליצה להורים " לקחת את החופש כזמן איכות עם הילדים".
הודיה פרטוק סיכמה את התכנית, וציינה כי "בחרתי להעלות את הנושא של נוער בחופש הגדול, כי נדמה לי שרבים חושבים שהנוער משתולל או מתבטל כל היום, מה שממש לא נכון. רציתי להביא גם את הדברים היפים שאנחנו עושים בחופשה" והוסיפה: "היה מדהים וקצת מלחיץ לשדר בתחנה ארצית גדולה, אבל אין ספק שאני מחכה לפעם הבאה." 

 בטלפונים החכמים.
רדיו קול רמלה הפועל במרכז התקשורת העירוני הוא מרכז מוביל הפותח חלון לתלמידי העיר לעולם הטלוויזיה והרדיו. המרכז מאפשר לתלמידים ולבתי הספר ללמוד את רזי עולם הרדיו ולחוות העצמה אישית וחברתית. מדובר ברדיו חינוכי קהילתי המשדר תכניות מגוונות ע"י בני נוער ומתנדבים. את רדיו קול רמלה ניתן לקלוט בתדר 106FM ברמלה והסביבה, באינטרנט וגם באפליקציית RLIVE בטלפונים החכמים.
 
 

חזרה
Facebook