רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

פרס החינוך הארצי לתיכון אמי"ת רמלה

התיכון הדתי טכנולוגי אמי"ת רמלה, זכה בפרס החינוך הארצי של החינוך הממלכתי דתי לתשע"ו.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך את מנהל בית הספר יזהר אפגן וצוותו, על קבלת הפרס: "ניכר שהנהלת בית הספר וצוות ההוראה פועלים מתוך מחויבות ערכית, מצוינות חינוכית ותחושת שליחות להגשמה, עשייה ומתן כלים לתלמידי בית הספר למימוש עצמי, שאו ברכה והערכה לפועלכם"
בית הספר התיכון הדתי טכנולוגי אמי"ת רמלה, זכה בפרס החינוך הארצי של החינוך הממלכתי דתי של משרד החינוך לתשע"ו. בית הספר נבחר בשל  עשייה חינוכית מקצועית וערכית בקליטתם של תלמידים בעלי רקע לימודי מורכב.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך את מנהל בית הספר יזהר אפגן, על בחירת משרד החינוך וציין, כי הוא רואה חשיבות רבה במתן הזדמנות שווה לכל תלמיד ותלמידה להצלחה. לביא הדגיש: "ניכר שהנהלת בית הספר וצוות ההוראה פועלים מתוך מחויבות ערכית, מצוינות חינוכית ותחושת שליחות להגשמה, עשייה ומתן כלים לתלמידי בית הספר למימוש עצמי, שאו ברכה והערכה לפועלכם".
יצוין, כי שר החינוך ח"כ נפתלי בנט, שיגר להנהלת בית הספר את ברכתו החמה לרגל הזכייה. עוד במברכים ראש מינהל חמ"ד במשרד החינוך ד"ר אברהם ליפשיץ, מ"מ מנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן ומנהלת אגף החינוך והנוער הגב' אלונה קליימן שהדגישו את תרומתם המיוחדת של הנהלת בית הספר ומוריו להצלחת התלמידים.פרס החינוך הארצי לבית הספר ניתן לאחר בחינה קפדנית של ועדה מיוחדת מטעם משרד החינוך (חינוך ממלכתי דתי) שחבריה פגשו את תלמידי בית הספר, בני המשפחה וצוות ההוראה. חברי הוועדה למדו מקרוב על פעילות בית הספר, מחויבותו המקצועית להעניק לתלמידים כלים להתפתחות עתידית, תוך שילוב מחויבות חינוכית דתית, לצד עיצוב המשך התפתחותם של תלמידי בית הספר, עצמאותם והשתלבותם בחברה.
חברי הוועדה קבעו, כי צוות בית הספר, "מהווה את הפנים היפות ביותר של מערכת החינוך בהיותו קודם כל מסור לכל תלמיד, בנכונות לגעת בחיים, להושיט יד עוזרת, מצמיחה, מחבקת, מכוונת ולא שיפוטית. הסביבה הלימודית, כיתות הלימוד ושגרת החיים בבית הספר מהווים עבור התלמידים מרחב שהוא בית ומשפחה. בית הספר מהווה מוסד למנהיגות חינוכית ברורה, נחושה, מסורה ומקצועית המעניקה לכל תלמיד הזדמנות להצלחה".מנהל בית הספר יזהר אפגן ציין, כי בבית הספר משלבים מספר מגמות לימוד בהם חשמל, מלונאות, ניהול עסקי ועיצוב שיער. אפגן: "אני מודה לועדת הפרס, למשרד החינוך, לפיקוח של חמ"ד,  לעיריית רמלה והעומד בראשה יואל לביא, להנהלת רשת אמי"ת, אגף החינוך והנוער, על התמיכה והעזרה. אנו נרגשים מאוד. זוהי זכות גדולה עבורנו להעניק באהבה לתלמידנו הזדמנות לרכישת מקצוע, לצד חיזוק הזהות היהודית מסורתית וכבוד לקודשי ישראל. אני גאה בתלמידים שלנו ובצוות ההוראה הנפלא שמשקיע את זמנו ומרצו לקידום התלמידים. תודה לכולם".
 
 
 
 
חזרה
Facebook