רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

ילדי גן ''גיל'' מבקרים לראשונה בבית הספר האמנים ברמלה

בית הספר "האמנים" גדל וצומח, ובכל שנה מתקבלים תלמידים חדשים. מתוך תפיסה חינוכית ו'האני מאמין' של בית הספר, הוחלט לקיים תכנית "מעברים" מהגן לכיתה א' אשר תרכך את המעבר של ילדי הגן לבית הספר.  

התוכנית מאפשרת זרימה וקליטה מהירה של ילדי הגנים מחד, ויוצרת רצף של שיתוף פעולה בין שתי המסגרות שתיתרמנה מהצלחת הפרויקט, מאידך.
ביום שישי, בשבוע שעבר, התקיימה פגישת היכרות ראשונה, כחלק מרצף המפגשים,  של ילדי גן "גיל" בכיתה א'2, בהובלת מחנכת הכיתה רויטל באוך,  והגננת מירי הראל.  בפעילות הילדים למדו והרחיבו את ידיעותיהם בנושא: עונת החורף. הפעילות החלה בקריאת הסיפור: "המטריה הגדולה של אבא" מאת לוין קיפניס. לאחר מכן כל תלמיד כיתה א' חנך ועבד באופן אישי עם ילד גן בעבודה יצירתית של הכנת מטריה ודמויות הסיפור.  בשיחת הסיכום הם דנו בערכים מתוך הסיפור כמו חברות, עזרה הדדית, אחריות ושיתוף פעולה.

מיכל דדון, מנהלת בית הספר:  "אנו מאמינים כי יצירת מעבר תומך לילדי הגן העולים לכתה א' מעלה את הצלחת הילד בהסתגלותו ובשילובו במערכת החינוכית הבית-ספרית ושמחים על כך.
תודה ליועצת בית הספר עדי סיאני על יצירת תוכנית מעברים בין המסגרות, תודה לצוות המחנכות והגננות על שיתוף פעולה לטובת ילדי הגן והתלמידים."
 
 
חזרה
Facebook