רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

''לחצות את הגשר לחזק את הקשר'' מבי"ס "רעות" לבי"ס ג'ואריש בחיבוק חם...

"לנואל ולצוותה היקרים, אנו רוצים להביע תמיכה ולעודד את רוחכם. אנחנו מאמינים בדרך של חיים משותפים ודו-קיום. אתם עבורנו שותפים וחברים. אנו מחזקים את ידיכם ובטוחים כי נתגבר על הקושי ונצא מחוזקים ביחד ונחושים יותר מתמיד להעמיק את הקשר בינינו."


ביום ראשון השבוע הגיעו נציגי בית ספר "רעות"  
לבית ספר "ג'ואריש" להעניק  תמיכה ועידוד לצוות בית הספר ולמנהלת נואל.   צוות בית ספר "רעות", כלל את  מ"מ מנהלת ביה"ס, זוהרה אסקיו, יועצת ביה"ס, ענת רחמים, המורה לערבית ולחיים משותפים, מרווה ותד,  ומנהלי הכיתות שירלי ודניאל.
זוהרה אסקיו: "התקבלנו בשמחה רבה על ידי צוות ג'ואריש ולאחר החיבוקים ומילות העידוד הענקנו שתי עבודות על נושא חיים משותפים, שהן חלק מהמהלכים שננקטו בבית הספר לאחר האירוע.   במהלך השיח בכיתות ביטאו התלמידים רגשות, שוחחו על חשיבה חיובית המלמדת למצוא את החיובי בכל מצב גם כאשר הוא קשה ושוחחו על חשיבות חיים משותפים בעיר רמלה."
בעבודה הראשונה "פותחים את הדלת לחיים משותפים",  העלו התלמידים רעיונות נוספים להידוק הקשר עם תלמידי ג'ואריש וכתבו אותם על דף שעוצב כדלת. בעבודה השנייה "ביחד נוביל חיים משותפים",  מוצגות כפות ידיים וחבלים וגם פה כתבו התלמידים מסרים על חשיבות חיים משותפים. בעבודה זו הושארו כפות ידיים ריקות לילדי ג'ואריש.
שני בתי הספר ערכו ועורכים פעילויות שונות בנושא חיים משותפים מזה 4 שנים בהובלת המנהלות גלי אלדר ונואל אבו עמר, יחד עם הרכזות החברתיות, החל ממקהלה משותפת, טורניר "אבות ובנים" בספורט, סוכת שיח עם יועצות בתי הספר, טיול חדרי מורים, לימוד אנגלית לשכבת ו' במרכז אנגלית, קבוצת "נתיב האור" וחגיגת חגים ביחד ועוד.
זוהרה אסקיו וצוות בית ספר ''רעות'', בפנייה אל מנהלת בית ספר ג'ואריש וצוותה:  "לנואל ולצוותה היקרים, אנו רוצים להביע תמיכה ולעודד את רוחכם. אנחנו מאמינים בדרך של חיים משותפים ודו-קיום. אתם עבורנו שותפים וחברים. אנו מחזקים את ידיכם ובטוחים כי נתגבר על הקושי ונצא מחוזקים ביחד ונחושים יותר מתמיד להעמיק את הקשר בינינו."
זוהרה: "..ואסיים במילות השיר "חלק בעולם" של רחל שפירא: "חלק בעולם / חלק כחלק, המסע עוד לא הושלם והדרך מיטלטלת, אנשים צמאים לקשר / אנשים זקוקים לגשר, על הגשר הנטוי /יש תקווה ויש סיכוי"
 
 

חזרה
Facebook