רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

תלמידי המכינה בקמפוס השפלה ברמלה מציינים את סיומו של סמסטר א' במופע תעתועים

בימים אלו מסיימים תלמידי המכינה את לימודי הסמסטר הראשון, ופונים במלוא המרץ לכיוון לימודי הסמסטר השני שיכינו אותם לבגרויות הקיץ. עם תום הסמסטר הראשון ניגשו התלמידים לבחינות הבגרות של מועד חורף כמו גם לבחינות הפנימיות שנערכו במכינה. נרשמה הרגשה חיובית בקרב התלמידים בהתייחסותם לניבוי מדד ההצלחה שלהם בבחינות. בין מבחן למבחן ובין שיעור למשנהו הוזמנו התלמידים למפגש טו בשבט באודיטוריום. המפגש נערך באמצע יום הלימודים ושימש כאמצעי הפגה מהעומס הלימודי.

במהלך המפגש הופיע בפני התלמידים אומן הטלפתיה, מר ויקטור עטייה, ששילב במופע הבידור את סיפורו האישי וחשף איך משכול ואובדן עצום ניתן להגיע לשמחה ואופטימיות.
התלמידים ישבו והאזינו בקשב רב. הם שאבו השראה מסיפורו המעניין של ויקטור והציפו אותו בשאלות ענייניות. צוות המכינה מסר כי קיומם של מפגשים אלו לתלמידי המכינה בעלי חשיבות כמו הלמידה עצמה. על פי הצוות מדובר בצעירים אחרי גיל צבא בעלי רצון לשפר ולהשלים את תעודת הבגרות שלהם בהכירם בחשיבותה של תעודה זו. הם נאלצים להתמודד עם מטלות הלימודים לצד עבודתם וביצוע שאר המחויבויות המשפחתיות והאישיות שלהם.  ללא ספק שנת לימודים זאת המתקיימת אחרי התיכון ואחרי השירות הצבאי/ לאומי מחזקת מאוד את התלמידים ומכינה אותם להמשך המסלול ההשכלתי והתעסוקתי.

עוד הדגיש הצוות כי קיים יתרון גדול מאוד בכך ששכר הלימוד במכינה מסובסד באופן משמעותי עד כדי כך שלרוב התלמידים מגיע פטור מלא משכר הלימוד. כך מתאפשר לתלמידים ללמוד בראש שקט וללא העול של הצורך לממן את לימודיהם. הסמסטר השני במכינה צפוי להיות קשה יותר ואינטנסיבי מפאת ריבוי בגרויות הקיץ. הצוות ביקש לשלוח בהזדמנות זאת איחולי הצלחה רבה לתלמידי המכינה ותקווה כי יזכו לקצור את פירות עמלם הרב. 
 
 

חזרה
Facebook