רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

תלמידי בית ספר "בן צבי" לאמנויות ברמלה "לא כבולים ברשת"

במסגרת שבוע האינטרנט הבינלאומי, שהתקיים בשבוע שעבר, בסימן "30 שניות למחשבה לפני שיתוף והפצה", פתח בית ספר "בן צבי" לאמנויות את השבוע במפגש עם הסופרת דנה אבירם, במהלכו נחשפו תלמידי שכבת ה'  - ו' וההורים לספר "טורף ברשת" בהרצאה מרתקת, חווייתית ומלאת הומור שעוזר לילדים להבין את סכנות הטמונות ברשת.

בהמשך השבוע 
התקיימו פעילויות מעשירות ומלמדות שחשפו את התלמידים כיצד להשתמש ברשת בצורה מושכלת ונבונה, פעילויות אלו הועברו על-ידי עידן גונן מנחה מנחים  מתכנית "עיר ללא אלימות"  וכן פעילויות אינטראקטיביות שהועברו בכיתות על-ידי הצוות החינוכי של בית הספר.. יצוין כי הפעילויות הועברו בכל שכבות הגיל א'-ו'.  כמו כן, נחשפו התלמידים להרצאות והדרכות בנושא שהועברו על-ידי השוטר חנן אלון, ממחלק בילוש הנוער של תחנת רמלה, בפיקודו של פקד ליאור לוונטל.
גם משטרת ישראל לקחה חלק ניכר וחשוב, הן בהדרכת ההורים והן בהדרכת התלמידים.
הורי בית הספר נפגשו לערב מרתק בנושא "מסיכון לסיכוי" שעסק בנושא "ההיבטים השונים של תופעת האלימות בקרב בני נוער וקורבנות הרשת באינטרנט". את הערב פתחו תלמידי כיתה ה'2 בטקס קצר המסביר על הסכנות ברשתות החברתיות ומיד לאחר העביר עידן גונן הרצאה על הסכנות של בני הנוער בכלל  ואת הנושא של גלישה נבונה והסכנות ברשת.  כיצד ניתן להתגונן בפני סכנות אלה, על כך הסביר פקד ליאור לוונטל קצין מחלק הנוער של תחנת רמלה.  אורלי סברו, אמא של  ליאם, תלמידת כיתה ו'2: "אני מודה  לצוות המורים ולמשטרה על הכנה והערכות חשובה לתלמידים ולהורים".

בבית ספר "בן צבי" לאמנויות, יודעים כי הרשת מקרבת אלינו את העולם ולכן גלישה בטוחה תועיל לכולם אך גם תלמידינו יודעים כיצד להישמר מהסכנות האורבות ברשת.
 
 

 

חזרה
Facebook