רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

כנס מנהיגות צעירה נערך בקרב חברי מועצות תלמידים ברמלה

למעלה מ-160 בני נוער מובילי דעה מבתי ספר שונים ברמלה הגיעו לכנס מנהיגות של מועצת הנוער העירונית בשיתוף מינהל חברה ונוער ויחידת נוער עירונית

כנס מנהיגות צעירה לחברי מועצות תלמידים, רכזים חברתיים וחברי תנועות נוער ברמלה, התקיים בשבוע שעבר בקמפוס השפלה ברמלה, בהשתתפות למעלה מ-160 בני נוער מבתי ספר בעיר.

הכנס נחלק לשניים, בחלק הראשון, התכנסו בני הנוער בקבוצות קטנות ועברו סדנאות  מנהיגות, בדגש  על דמותו של המנהיג וכיצד בני הנוער יכולים להוביל  שינויים רבים בחברה.  בחלקו השני, בני הנוער  התכנסו באולם הקמפוס ונחשפו לפעילות המנהיגות של מועצת הנוער, לתפקידי המועצה ועוד.  בסוף הכנס, חיכו לתלמידים דוכני הרשמה להצטרפות למועצת הנוער, במהלכו, הצטרפו למעלה מ-50 בני נוער למועצה.

יו"ר מועצת הנוער אוראל מרזוק: " מועצת הנוער משקיעה זמן רב ומשאבים רביכנס מנהיגות צעירה נערך בקרב חברי מועצות תלמידים ברמלהם על מנת לשמור על זכויות התלמידים ועל מנת ליצור אירועים חווייתיים ומיוחדים. אנו שמחים על הצטרפותם של הנציגים החדשים מכל בתי הספר ברמלה למעגל ההתנדבות והעשייה למען הנוער בעיר ואנו פותחים את מליאת מועצת הנוער הבאה לכל בני הנוער בעיר ומזמינים את כולם להצטרף".

בכנס נכחו חברי מועצת הנוער ובעלי התפקידים השונים, מנהלת מרכז ההדרכה לנוער חווה לוזון, מנהל יחידת הנוער יואב נדב, מפקחת מנהל ונוער שושי זדה, מבקרת המועצה הארצית זימרת סרי, וגורמים שונים בעירייה. אנו מודים לכל אלו  ולכל מי שתרם להקמת כנס זה.

יו"ר ועדת נוער וקהילה עדן מרואלי, ציין בסיום הכנס: "היה מרגש לראות פרויקט, שלפני מספר שבועות היה בגדר רעיון, יוצא לפועל ומשיג את מטרותיו. שמחתי לראות את מה שידעתי שקיים בעיר והוא הנוער האיכותי שבו, בני הנוער היו פעילים וענייניים בסדנת המנהיגות שעברו.  שיתוף הפעולה היה יוצא דופן,  שמחתי לשוחח עם בני הנוער שהגיעו, ובנימה זו, אני מודה לכל מי שסייע בהקמת הכנס".
 
 
חזרה
Facebook