רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

מועצת הנוער העירונית ייצגה את רמלה בפורום יו"רים ארצי

יו"ר מועצת הנוער אוראל מרזוק וסגן יו"ר מועצת הנוער ליאור גפני לקחו חלק בשבוע שעבר,  בפורום יו"רים ארצי אשר התקיים בחדרה. בכנס השתתפו כ-200 יו"רים של מועצות תלמידים ונוער עירוניות מכל רחבי הארץ.

אוראל מרזוק יו"ר מועצת הנוער העירונית, ציין את התרשמותו מהפורום הארצי,  "שמחנו לייצג את רמלה בכבוד בכנס הארצי. בעקבות כנס זה למדנו דברים חדשים אשר אנו מתכוונים ליישם אותם במיידית במועצה שלנו כדי להמשיך ולדאוג לנוער ברמלה."

במהלך הכנס, דנו חברי המועצה על מהי ועידה, מהן מטרותיה וקיימו שיח פתוח בנושא המועצות. בהמשך היום התארחה בפורום יו"ר הוועדה לזכויות הילד בכנסת, ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון, לשיח פתוח בנושא "השפעת בני הנוער על החברה הישראלית". לאחר מכן, חתמו יו"ר המועצות מכל הרשויות על אמנת שיתוף פעולה בין מועצות התלמידים והנוער בישראל לבין ועדת הכנסת לזכויות הילד. ובהמשך, השתתפו בפאנל עם חברת הכנסת ד"ר יפעת שאשא ביטון.

ח"כ יפעת כותבת:" כחלק מהמחויבות שלנו לשמור על זכויות הנוער העובד ובמטרה למנוע ניצול של ילדים בעבודה, חתמנו היום על אמנה משותפת עם מועצת התלמידים והנוער הארצית בנושא זכויות הנוער העובד. לשותפות של הנוער במהלך יש חשיבות גדולה, ואני, כחברת כנסת ויושבת ראש הוועדה לזכויות הילד, מתחייבת שהמדינה תעשה הכל לשמור על הילדים בעבודה. אנחנו רוצים לייצר עבורם חווית עבודה טובה, הן מבחינת שמירה על זכויותיהם התעסוקתיות והן מבחינת השמירה על בטיחותם במהלך העבודה."
 
 
חזרה
Facebook