רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

מקהלת בית ספר 'האמנים' ברמלה בכנס מחוזי של מקהלות נבחרות

בשבוע שעבר התקיים כנס מקהלות נבחרות של מחוז מרכז בראש העין. עד כה כינוסי המקהלות באו לידי ביטוי בשירה עברית אך הפעם התבקשו המורים למוסיקה והמורים לאנגלית לחבור יחד ללמידה משותפת. המורים למוסיקה בחרו שירים בשפה האנגלית ואילו המורים לאנגלית יצרו יחד עם התלמידים סרטון של השירים, כך הפך הלימוד לחוויה משמעותית ותרם לביצוע השירים, בדרך מרגשת ומשכנעת והעשיר את אוצר המילים של התלמידים.

בכנס זה השתתפו 11 מקהלות במחוז, והוא הונחה בשפה האנגלית על ידי התלמידים. הכנס נפתח בשירה משותפת באנגלית של כלל התלמידים ולאחר מכן כל מקהלה הופיעה בשני שירים שהיא בחרה. כמו כן הוצגו הסרטונים שהכינו התלמידים אודות השירים.

מקהלת בית ספר "אמנים" אשר השתתפה בכנס, כללה תלמידים מכתות ד'-ו' ויחדיו הם הופיעו בשירה מרגשת וחשו גאווה גדולה. הסרטון שהכינו התלמידים לאחד השירים זיכה אותם במקום הראשון מכלל הסרטונים שהוצגו.

מיכל דדון, מנהלת בית הספר, ציינה בהתרגשות: "תלמידי המקהלה הביאו גאווה גדולה וייצגו את בית הספר בכבוד רב. חווית הלמידה של התלמידים הייתה משמעותית ותורמת עבור אוצר המילים שלהם. התלמידים שלטו בהגייה הנכונה והבינו את משמעות השירים. אני מודה למורה למוסיקה, מנצחת על המקהלה הגב' נינה לויאב ואתי סולומון, מורה לאנגלית, לשרי גבר רכזת תקשוב,  על שיתוף פעולה פורה ומוצלח להצלחת האירוע. התלמידים היו מקסימים וחוו חוויה מדהימה בשיתוף כלל המקהלות במחוז, יישר כוח!!!"
 
 
חזרה
Facebook