רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

כך מקבלים את השבת בבית ספר אמנים ברמלה

ביום שישי, הוזמנו הורי תלמידי שכבות ד'-ה' לפעילות ייחודית - קבלת שבת ישראלית. כל התלמידים עם הוריהם התכנסו יחדיו ובסיוע חברת בראשית קיבלו את השבת בצורה מיוחדת ובאווירה קסומה של צוותא.  האירוע המצוין הועבר בהתנדבות על-ידי "שבת ישראלית למשפחה שלי" . לפני הפעילות מחנכות הכיתה לימדו שיעורים חווייתיים הקשורים במורשת היהודית ויחדיו הכינו כרטיסי ברכה למשפחותיהם לכבוד השבת.

מנחה האירוע יוני גרניט, זמר ויוצר סחף את הילדים ובני משפחותיהם לשיר את שירי השבת, ההורים והילדים לקחו חלק פעיל בשירה, יחדיו בירכו על הלחם ועל היין והאווירה הייתה קסומה וחגיגית.  הילדים וההורים נהנו משירי שבת וסיפורים מבריאת העולם ועד השבת האישית של כל אחד, הילדים שיתפו, השתתפו ואף שיחקו במהלך האירוע. בסיום האירוע כל ילד וילדה קיבלו שי מקסים.

מיכל דדון, מנהלת בית הספר, ציינה כי "שבת ישראלית" מזמנת מפגש חוויתי להורים ולילדיהם בסימן ערכים, משפחה ושבת. המפגש המשותף תורם לחיזוק הקשר המשפחתי ולטיפוח ערכים תוך עידוד הילדים והוריהם לגלות מעורבות פעילה בשיח, בשירה, בפעילות ובמשחק. תודה לסיוון בורוביק, רכזת חינוך חברתית, על יוזמה וביצוע הפעילות. תודה להורים שהגיעו לקחת חלק בפעילות ברוכה זו".
 
 
חזרה
Facebook