רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

עושים טוב בבית הספר 'סיני' ברמלה

תלמידי וחניכי בית הספר  לחינוך מיוחד סיני ברמלה, ציינו את יום המעשים הטובים ביחד עם חברי משלחת מורים ממקסיקו וחברי מועדון שלהב"ת-נכי צה"ל מגני תקווה. הפעילות המיוחדת בבית הספר, היוותה יום שיא לעשייה החברתית-קהילתית של בית ספר 'סיני', יום מיוחד שמלא באהבה ונתינה. הביקור החל בהתכנסות חגיגית והיכרות קצרה של חברי משלחת המורים ממקסיקו עם מנהלת בית הספר, חיה ברקוביץ, וצוות המורים.

חברי המשלחת קיבלו שיעור קצר מרב בית הספר, סייעו בסידור השולחנות, בהכנת מזכרות מתוקות ויצירות אומנות בעץ והתרגשו מאוד מהעשייה ומהתרומה המשותפת. את פני חברי מועדון שלהב"ת, קידמו התלמידים בשירה וריקודים עד כניסתם לאולם.
כיבדו את האירוע בנוכחותם, נציגות הרשות המקומית, מנהלת  אגף החינוך והנוער, אלונה קליימן, מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד, שרון עמית,   דובר העירייה, רוני ברזילי,  ומנהלת המחלקה האסטרטגית וקשרי חוץ, ד"ר אורנה יהודה אברמסון, שציינו, כי "כל ביקור ב'סיני' הוא חוויה מפתיעה ומהנה.  בית ספר 'סיני' מוביל פרויקטים ייחודיים בשילוב ומעורבות בקהילה". 
חיה ברקוביץ, מנהלת בית הספר, ברכה את האורחים, ואמרה: "יש לנו חיבורים רבים עם הקהילה אך הקשר שנוצר בין תלמידינו לחברי המועדון ועם השנים הולך ומתעצם הוא  משמעותי ומרגש במיוחד והפעם המפגש כלל את משלחת המורים ממקסיקו.  כולם באו לתרום ויצאו נתרמים. תודה מיוחדת למתנדבת המקסימה סוזי בכר שדואגת לאורך השנים לשילוב ולחיבורים המיוחדים  בקהילה".  
מנהלת מועדון שלהבת, נועם בן שוהם, וחברי המועדון, ברכו בהתרגשות את צוות בית הספר, והעניקו לתלמידים שי לפורים. בברכתה אמרה נועם  "ארץ ישראל היפה היא נתינה ועשייה למען האחר, אנו מתרגשים תמיד מהחיבור עם תלמידי בית ספר סיני".

הוסיף וחיזק את דבריה י', נכה צה"ל, שאמר: "בכל יום שאנו עושים מעשים טובים, אנו הופכים את היום ליום המעשים הטובים". היום הסתיים בשירה בציבור ובריקודים ספונטניים של התלמידים , חברי שלהב"ת והמשלחת ממקסיקו .
 
 
חזרה
Facebook