רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

מאמון חסונה מרמלה זכה במקום הראשון בארץ בתחרות הנואם הצעיר

ראש עיריית רמלה יואל לביא, מנהל בית הספר טרה סנטה האב עבד אל משיח פהים ונציגי רוטרי רמלה, בירכו על ההישג וציינו, כי הישגו של התלמיד בתחרות "הנואם הצעיר" של רוטרי ישראל, מביא כבוד לעיר רמלה, למערכת החינוך בעיר, לבית ספרו לקהילתו ומשפחתו 
מאמון חסונה תלמיד כיתה ח' מחטיבת הביניים טרה סנטה מרמלה, זכה במקום הראשון בארץ בתחרות "הנואם הצעיר" של רוטרי ישראל, שהתקיימה השבוע במשכן לאומנויות הבמה באשדוד. חסונה שייצג את מחוז המרכז ועבר בהצלחה רבה את השלבים הראשונים בתחרות המקומית והמחוזית, גבר על 16 תלמידים מכל רחבי הארץ בנאום מיוחד ומרגש בנושא חשיבות ההתנדבות ומעורבות חברתית.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך על הצלחת התלמיד וציין, כי הישגו של התלמיד מביא כבוד לעיר רמלה, לבית ספרו לתושבי העיר, לקהילתו ומשפחתו. לביא הדגיש, כי תחרות הנואם הצעיר של רוטרי מקדמת את תרבות הדיון, השפה העברית ומעניקה למשתתפיה כלים לפיתוח כושר הביטוי והדיבור בפומבי.                                                                
מנהל בית הספר טרה סנטה האב עבד אל משיח פהים וסגנו המנהל הפדגוגי של ביה"ס גוז'ף אלבינה, בירכו את התלמיד על הישגו המיוחד והדגישו, כי בית הספר רואה חשיבות רבה בפיתוח תרבות הדיבור ותלמידיו משתתפים בתחרות בכל שנה. "זהו עוד הישג שמביא לעיר ולבית הספר כבוד רב, תודה לעיריית רמלה לארגון רוטרי רמלה על התמיכה ולמורה שרין סאבא שהכינה את תלמידי בית הספר לתחרות".
יצוין, כי זוהי הפעם הראשונה שרוטרי מקיימת תחרות לתלמידי חטיבות הביניים וכאמור מאמון חסונה זכה במקום הראשון בארץ. חבר השופטים כלל את שופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר(יו"ר), עו"ד ציון עמיר שהתרגש מאוד מהנאום של מאמון ואף הדגיש זאת בשלב סיכום השופטים, העיתונאי איתן הבר, עו"ד רחל תורג'מן ודוד בן סימון סמנכ"ל חברת אדמה מגן. את התחרות הארצית הנחה דן כנר.                                                    
חברי מועדון רוטרי רמלה בלה ושאול כהן ליוו את מאמון יחד עם הוריו לתחרות וחזרו מלאי גאווה והתפעלות על זכייתו. בלה כהן: "מאמון נאם נאום מרגש ומנצח שהביא לעיר רמלה ולמערכת החינוך בעיר כבוד רב. זו לא הפעם הראשונה שתלמידי רמלה קוטפים את המקום הראשון בארץ, זהו הישג לתלמידי העיר למערכת החינוך ולמועדון רוטרי רמלה שמשתתף באופן פעיל בתחרות מזה שנים רבות".
תחרות הנואם הצעיר מקדמת את השפה העברית וחושפת את ארגון רוטרי  ישראל ותרומתו לחיי הקהילה ומכשירה את בני הנוער לנאום בכישרון מול קהל. הטמעת תרבות הדיבור ויכולת הבעת הרעיון באופן מובנה רהוט ובזמן קצוב מתוך שליטה בסגנונות השונים הינה אבן פינה להתנהלות חברתית ברורה ואמינה. יכולת זו הינה חוליה חשובה והינה מיסודות הפעילויות של ארגון רוטרי ישראל כפי שהינה כלי חשוב להתפתחות התלמידים המשתתפים בתחרות בהמשך דרכם האקדמאית והחברתית.

חזרה
Facebook