רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

תלמידי המכינה עברו בהצלחה את בגרויות החורף

בימים אלו קיבלו תלמידי המכינה את ציוני בגרות החורף ומרביתם הביעו שביעות רצון רבה לנוכח הציונים. כבכל שנה בשלב הזה, גם השנה ניגשו התלמידים לבגרויות החורף כחלק ממטלות לימודיהם במכינה. התלמידים שקדו על לימודיהם מאוקטובר האחרון ועתידים לסיים בחודש יוני. 

על אף העובדה שאין הם נדרשים לשלם על לימודיהם, וחלקם אף מקבלים מלגת קיום חודשית, ניכר עליהם כי הם מתמודדים עם קשיים לימודיים. לרובם מהווים קשיים אלו אתגר של ממש המסייע להם לשפר את יכולותיהם ואת המיומנויות הלימודיות שלהם לטובת פיתוח יכולות גבוהות יותר שישמשו אותם בעתידם ההשכלתי.
התלמידים מודעים לכך שהשכלה הכרחית לטובת התקדמות בעבודה, ולכן הם משתדלים ככל הניתן לשקוד על לימודיהם, והתוצאות אכן נראות בשטח.  הציונים שהתקבלו זה עתה סייעו בהעלאת המוטיבציה, ובמתן "זריקת אנרגיה" הנחוצה כל כך לקראת בגרויות הקיץ שיחלו מיד אחרי חופשת הפסח.  אם לוקחים בחשבון שלפחות חצי מתלמידי המכינה לא התמודדו מעולם עם פיתרון בחינת בגרות מלאה מתחילתה ועד סופה, הרי שמבינים כי אין זה מובן מאליו כלל שציוניהם משביעי רצון.
צוות המכינה מביע תקווה שהתלמידים ימשיכו בדרך זו, ויצליחו מאוד בבחינות הבגרות בקיץ. הם מבינים לגמרי מה צפוי להם בתקופה הקרובה ומתכוננים לכך בנחישות ובדריכות. גם המורים עושים כל שביכולתם להניע את התלמידים להצלחה. על פי המשובים המתקבלים מהתלמידים, מדובר בצוות הוראה מקצועי ומיומן במיוחד. 
 
 
חזרה
Facebook