רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

טקס הוקרה לתלמידי רמלה הפעילים חברתית ותורמים לזולת

טקס הוקרה וחלוקת מלגות לתלמידים ובתי הספר שהשתתפו בפרויקט "פעילים צעירים" של עיר ללא אלימות ומועדון רוטרי רמלה, התקיים בשבוע שעבר באשכול הפיס ברמלה. הפרויקט בו לקחו חלק תלמידי כיתות ה' - ו' מבתי הספר בעיר עסק בפעילות קהילתית, התנדבות ועשייה למען הכלל.

מנהלת תוכנית "עיר ללא אלימות" ברמלה איילת טייטלבאום ציינה, כי במהלך השנה התלמידים מבתי הספר השונים ערכו פעילויות רבות ומגוונות בבתי הספר, בקהילה ובעיר, ביניהן פעילויות עם גני ילדים, קשישים, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, רב תרבותיות, חינוך למחזור ואחריות סביבתית ועוד. בפרויקט נטלו חלק ארבעה בתי ספר: מענית, אחווה, שערי ציון ובית ספר האורתודוקסי והתלמידים היו פעילים לאורך כל השנה.
                   
בטקס הוקרן סרטון בו הוצגו הפעילויות של הנערים לאורך השנה, הוענקו תעודות הוקרה לתלמידים מצטיינים וכן מלגות הוקרה לבתי הספר שהשתתפו בפרויקט. ביה"ס אחווה הוכרז כבית ספר מצטיין על שיתוף פעולה פורה עם כלל צוות בית הספר והפעילות הענפה שנערכה לאורך השנה ובלטה שם בצורה מיוחדת במינה.
בטקס המרגש, שהועשר בקטעים אמנותיים של להקות "צלילי הקשת", "ערבה", ומועדון גולני, השתתפו משפחת רינגל, התורמת את המלגות לבני הנוער המתנדבים בקהילה, המפקחת המחוזית של מנהל חברה ונוער, גב' שוש זאדה, מנהלת אגף החינוך והנוער בעיריית רמלה, גב' אלונה קליינמן, מנהל יחידת הנוער יואב נדב, נשיא רוטרי רונן רוטשטיין ונציגי המועדון.  כולם העלו על נס את תרומת הפרויקט לקהילה, לנוער ולבתי הספר, והודו לחברי רוטרי, למשפחת רינגל, לנוער ולרכזים החברתיים של בתי הספר על תרומתם לקידום ועידוד הפרויקט.

בשם משפחת רינגל, ברך מר שושן שמעון:"אם אתם מגלים מעורבות חברתית-קהילתית, אתם יכולים להשפיע לטובה. אנו שמחים לסייע ובטוחים שתצליחו בלימודים. תמשיכו לתרום לזולת ולדעת להגשים חלומותיכם". מלגות נוספות הוענקו גם לאשכול הפיס, למועדון הנוער גולני, לחניכים מלהקת הזמר והמחול "רמנוער", ל"צלילי הקשת" ולהקת המחול "ערבה". עידן גונן, מנחה תכנית "עיר ללא אלימות" הודה לכל השותפים בפרויקט, ולצוותים החינוכיים של בתי הספר והתלמידים עצמם שהשקיעו ופעלו רבות לאורך השנה – "כל הכבוד על העשייה המבורכת והפרויקט הנפלא".  
 
 
חזרה
Facebook