רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

נחנכו סדנאות מקצועיות בתיכון עמל טכנולוגי ברמלה

בית הספר הטכנולוגי עמל ברמלה לבש חג ביום ראשון, דגלי לאום ודגלי רשת עמל והעירייה התנוססו בכל פינה לצד דגלים בשלל צבעים. התלמידים והצוות עטו עליהם בגדים חגיגיים, וזאת, לכבוד חנוכת הסדנאות החדשות שנבנו בבית הספר.

ראש העיר מר יואל לביא, התכבד בקביעת מזוזה, עו"ד רוית דום-עיני מנכ"ל קבוצת עמל גזרה את הסרט, ומול העיניים נגלו סדנאות לתקשוב ולמכניקה הנדסית וסדנה לעיצוב שיער וטיפוח החן, מהיפות והחדישות שיש כיום. כל זה תוכנן ועוצב בטוב טעם, עם ציוד טכנולוגי חדיש ביותר לתועלתם של התלמידים.

ראש העיר יואל לביא ברך את תלמידי בית הספר והדגיש, כי העירייה משקיעה משאבים רבים במתן כלים להצלחת התלמידים להם איחל הצלחה בלימודים והגשמת חלומות. לביא הודה למשרד החינוך על בניית הסדנאות החדישות.
מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום-עיני, ציינה את הטכנולוגיה המתקדמת המתאפשרת לתלמידים כדי שיוכלו ללמוד ולהצליח, והודתה למשרד החינוך על האמון שיש לו בבית הספר ועל ההשקעה המשמעותית, ובתוך כך הדגישה את שיתוף הפעולה הפורה עם ראש העיר. עו"ד רוית: "אני בטוחה שהסדנאות החדישות הללו יסייעו לתלמידים להצליח יותר בלימודיהם, ולאחר מכן בחייהם הבוגרים". 
מר גרשון כהן מנהל אגף מדע וטכנולוגיה במשרד החינוך, הדגיש שמשרד החינוך מקדם בשנים האחרונות את לימודי הטכנולוגיה בבתי הספר התיכוניים.
כל הדוברים ציינו לשבח את התקדמות בית הספר בשנים האחרונות, והיו תמימי דעים על כך שבית ספר עמל טכנולוגי רמלה, חולל מהפך רציני בפיתוח ביה"ס ובקידום התלמידים, והביעו על כך הערכה רבה למנהל ולצוות ביה"ס.
מוטי כהן מנהל בית הספר, פנה אל התלמידים בהתרגשות ואמר "מאות אלפי השקלים שהושקעו כאן הם בשבילכם ועבורכם. אני וצוות המורים מאמינים בכם, כל אחד יכול להצליח, אנחנו כאן בשבילכם ובטוח שתצליחו כי אין דרך אחרת".  מנהל ביה"ס הודה לרשת עמל, לעיריית רמלה ולמשרד החינוך על ההשקעה, והעניק שי כהוקרה על הסיוע והתמיכה. 
 
 

 

חזרה
Facebook