רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

חגיגה דמוקרטית במועצת הנוער של רמלה

מועצת הנוער העירונית רמלה ערכה יום בחירות למזכירות המועצה התשיעית.

כבכל שנה בעת עריכת הבחירות למועצת הנוער, גם השנה נבחרו מועמדים חדשים לכל תפקיד באופן דמוקרטי. המתמודדים השונים קיימו תעמולת בחירות נמרצת ומלאה ביצירתיות ושכנעו את חברי המועצה לבחור בהם, כאשר כל מתמודד הכין נאום מנומק למה כדאי לבחור דווקא בו, וענה על שאלות שעלו מן הקהל.
יהל קירשנר, יושב ראש מועצת התלמידים והנוער מחוז מרכז, נכח באירוע זה. יהל: "שמחתי להגיע לרמלה וללוות את המועצה במהלך הבחירות, בחירות אלו סימנו את יריית הפתיחה של פעילות המועצה לחודשי הקיץ ולשנה הקרובה. אני מאחל בהצלחה ליו״ר הנכנס ולכל המזכירות שילוו אותו במהלך השנה. בנוסף, אאחל בהצלחה ליו״ר המועצה היוצא שסיים כיתה י״ב בהמשך הדרך.״
אוראל מרזוק אשר כיהן כיו"ר המועצה בשנה האחרונה, ניהל את הבחירות וציין: ״היום לאחר חמש שנות פעילות במועצה אני יכול להעיד מקרוב כי המועצה לעולם לא הייתה במצב טוב יותר, הכפלנו את מספר המתנדבים הצעירים בעיר, השתתפנו בועדות שונות בעירייה והצגנו את דעת הנוער, נלחמנו על הזכויות שלנו וניצחנו במאבק הטסטים והטיולים השנתיים. אני מאחל למועצה החדשה ולעומד בראשה הצלחה רבה, אני בטוח שתמשיכו את דרכנו.״
חווה לוזון, מנהלת מרכז ההדרכה לנוער ברמלה ״אני גאה בתהליך הבחירות הדמוקרטי והמרגש שהיה כאן, נבחרה מזכירות מועצה חדשה ונראה שהולך להיות צוות מנצח שירים את המועצה לגבהים חדשים״.
לתפקיד יו"ר מועצת הנוער ברמלה החדש, נבחר עדן מרואלי. עדן: "השנה החלטתי להתמודד ליו"ר אחרי תקופה ארוכה בה אני חבר במועצה, אני מתרגש להיכנס לתפקיד החשוב זה הדורש ממני המון אחריות ורצינות, אני מקווה לנצל אותו היטב ולהשפיע על המתרחש בעיר. בהזדמנות זו אאחל בהצלחה לכל חברי המזכירות החדשים ואני בטוח שיחד נוביל את המועצה לרף חדש״.
נבחרו, כאמור, בעלי תפקידים חדשים, בהם: יו"ר המועצה, עדן מרואלי, סגן יו"ר המועצה דקל יעקב, יו"ר ועדת נוער וקהילה האחראית על הפרויקטים, אסתר גדמו,  דוברת המועצה, ליאם יולזרי, יו"ר ועדה אתית משפטית, ניר שרעבי, מזכ"לית פז ארזי, מבקר, ליעד עובדת, ואור זירד ומישל פינחסוב נבחרו לייצג את המועצה במחוז.
תודה ליואב נדב, מנהל יחידת הנוער, לחווה לוזון, מנהלת מרכז ההדרכה לנוער, לזמרת- מבקרת המועצה הארצית, ליהל קירשנר, יו"ר המועצה המחוזי, על ההגעה ולקיחת חלק באירוע חשוב זה וליוסף, מנהל מאפיית "מן הארץ" על הכיבוד שתרם ביד רחבה ליום זה.
ליושב המועצה ולחברי המזכירות החדשים המון הצלחה בתפקידם, ותודה ליו"ר היוצא, אוראל מרזוק, על כל אותן שנים שתרם למועצה וקידם אותה
 
 
חזרה
Facebook