רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

מקום ראשון לתלמידי נווה יונתן מרמלה בתחרות הארצית תעשידע

התלמידים זכו לשבחים וזכו במקום הראשון בקטגוריית יצירתיות וחדשנות . ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על הזכייה המהווה כבוד למערכת החינוך העירונית, התלמידים ובית הספר

הישג לתלמידי כיתה ח' מחטיבת הביניים נווה יונתן שזכו במקום הראשון בתחרות הארצית התעשידע בקטגורית יצירתיות וחדשנות. התלמידים שהשתתפו בתחרות אשר נערכה בשבוע שעבר, תכננו ובנו דגם של פארק התעשייה שכלל מפעלים לייצור מוצרי ספורט כמו סלים, שערים, כדורים, בגדי ספורט וכדומה. ראש עיריית רמלה יואל לביא בירך על הזכייה וציין, כי היא מהווה כבוד לתלמידים, מנהלת בית הספר וצוות ההוראה ועדות להשקעות העירייה אגף החינוך והנוער וצוות בית הספר בקידום התלמידים.                                                          

עוד ברכה מנכ"לית העירייה איילת כהן שציינה: "יישר כוח והמון כבוד לעיר בכלל ולביה"ס בפרט!". מנהלת בית הספר הגב' שלי קרן  שיבחה את התלמידים המשתתפים והזוכים:     בן יצחק, עבוד מיתר, סרוסי בראל, אבדולייב יוסי, אוביידוב יוסף, אלגמיאל שי, וניאזוב רפאל וסהר פזרקר. קרן ציינה, כי במסגרת התחרות הושם דגש על הקשר לייצור "ירוק" שימוש חוזר, מחזור חומרים  ועל שימוש באנרגיה ירוקה כמו אנרגיה סולרית - קולטי שמש. את התלמידים ליוותה המדריכה של התעשידע  הגב' גילה שינברג.
 
 
חזרה
Facebook