רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

תחרות כישרונות צעירים בבית ספר הרי''ן ברמלה

בית ספר הממ"ד הרי"ן ציין יום שיא לקראת סיום הלימודים  בסימן "כישרונות צעירים".

בראשית הדרך צוות המורים חשף את התלמידים  למגוון הכישרונות  הקיימים, ובדרך זו הבינו שבכל אדם ואדם חבוי כשרון טבעי.    בשלב השני נערכו מספר אודישנים בהם התלמידים הציגו את כישוריהם בפני וועדת מורים מתחומי דעת שונים בניצוחה של המורה יהודית לבי.
התלמידים נערכו לקראת המופע באופן מקצועי בתחום הדעת, בלבוש ואופן הצגת הכישרון. בסיום האודישנים נבחרו כ-24 תלמידים אשר עברו את השלבים הראשונים.    המופע התקיים באשכול פיס בפני תלמידים, הורים ומורים.    התלמידים עלו לבמה והציגו את כישרונותיהם בביטחון רב, במקצועיות רבה וגרמו להתרגשות רבה בקרב הקהל.
צוות השופטים היה מורכב מתחומי דעת שונים: מוסיקה, אומנות, חשיבה מתמטית  ובראש צוות השופטים עמד מנהל בית הספר מר ציון משה.
לאחר התלבטות רבה וקשה, בחר צוות השופטים בשלושה המקומות הראשונים.  במקום השלישי  זכתה התלמידה פריאל טפרה מכיתה ד'2 שהלהיבה  בשיר בסגנון גרוב'.   במקום השני זכה התלמיד ליאב בנגייב מכיתה ו'1 שהדהים את הקהל במהירות שבה סידר את הקובייה ההונגרית. ובמקום הראשון זכה התלמיד מאור ארבלי מכיתה ג'2  שריגש עד דמעות בשיר :"ילד של אבא".

כל  התלמידים  חזרו נפעמים ומרוצים עם רצון להמשיך במסורת בשנה הבאה.  מנהל בית הספר מר ציון משה, הודה למנהלת אשכול הפיס סיגלית דהן ולאב הבית אבי אבוטבול, על השירות, היחס החם והסיוע להצלחת האירוע.
 
 
חזרה
Facebook