רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

תלמידי המכינה בקמפוס השפלה חושבים היי-טק

במסגרת יוזמה מבורכת של מוקד הקליטה ברמלה, עברו חלק מתלמידי המכינה הקדם אקדמית בקמפוס השפלה סדנא לאבחון תעסוקתי שמטרתה לסייע לתלמידים להבין לאן פניהם מועדות לאחר לימודיהם במכינה. מנחה הסדנא, מר גיורא תדמור, פגש את התלמידים הן באופן אישי והן קבוצתי,  והעניק להם כלים שסייעו להם לקבוע יעדים ולפעול על מנת להשיגם. המסר שהועבר לאורך כל הסדנא היה שאסור לוותר. כדי להצליח יש לפעול בהתמדה ובנחישות כדי להשיג את המטרה.

לציון סיום הסדנא, ערך המנחה גיורא עם התלמידים סיור חוויתי בחברת ההיי-טק ONE1 שם האזינו התלמידים להרצאה מכל בעלי תפקידי המפתח. הם תארו את סיפורי ההצלחה שלהם בצורה מעניינת ומעוררת השראה. התלמידים הופתעו לשמוע שרובם הגיעו למעמדם בזכות נחישות רבה וכוח רצון למרות נקודת הפתיחה הנמוכה. חלקם תיארו מצבים לא פשוטים של דלות משפחתית וכלכלית ממנה הגיעו, ובכל זאת הצליחו כנגד כל הסיכויים.

המסר שהועבר על ידי המארחים בסיפוריהם היה חד משמעי וברור: "אם לא חולמים, אז אין מה להגשים". התלמידים התבקשו שוב ושוב להעז ולחלום על מנת שיהיה להם מה לממש.

הסדנא התאפשרה הודות לשיתוף פעולה פורה של צוות המכינה עם מוקד הקליטה העירוני והודות למימון של המחלקה לשיקום והתחדשות העיר רמלה.

צוות המכינה מודה לכל השותפים על היוזמה המבורכת והביע תקווה כי יוזמה זו תימשך גם בשנת הפעילות הבאה של המכינה בקמפוס.
 
 
חזרה
Facebook