רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

אות רמון למצוינות ומנהיגות לתלמיד עדן מרואלי מרמלה

ראש עיריית רמלה יואל לביא: מדובר בהישג חינוכי ערכי שכולו גאווה וכבוד הן לעדן ובני משפחתו והן לבית הספר, מערכת החינוך העירונית והעיר רמלה. יו"ר מועצת הנוער ברמלה עדן מרואלי: "אני נרגש מהבחירה וגאה להיות חלק ממערכת ערכית. אני חש שבמידה רבה הפרס הוא לכלל חבריי בני הנוער הנפלאים והמוכשרים שלומדים ברמלה"  
תלמיד כיתה י"ב בבית הספר התיכון אורט לילינטל עדן מרואלי המכהן כיו"ר מועצת  הנוער ברמלה זכה באות רמון למצוינות ולמנהיגות על שם אילן ואסף רמון ז"ל.                            
ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך על זכייתו של עדן באות רמון למצוינות והדגיש, כי מדובר בהישג חינוכי ערכי שכולו גאווה וכבוד הן לעדן ובני משפחתו והן לבית הספר, מערכת החינוך העירונית והעיר רמלה. לביא הדגיש, כי הישג זה הוא המשך ישיר להישגי תלמידי העיר שגורפים פרסים לאורך כל השנה בתחרויות ארציות בנושא חינוך, רובוטיקה, תרבות וספורט. זוהי עדות למערכת חינוך עירונית ערכית שרק השבוע התבשרה על בחירת שלושה בתי ספר תיכון בעיר שנבחרו לבתי הספר הערכיים ביותר בישראל לשנת תשע"ו. "ברכות לעדן על ההישג".          
עדן מרואלי המכהן כיו"ר מועצת הנוער בעיר: "אני נרגש מהבחירה וגאה להיות חלק ממערכת ערכית. אני חש שבמידה רבה הפרס הוא לכלל חבריי בני הנוער הנפלאים והמוכשרים שלומדים ברמלה, תודה  לקרן רמון, למשפחתי, לחווה לוזון, ליואב נדב לצוות החינוכי בתיכון לילינטל, למרכז התקשורת העירוני רדיו קול רמלה, למדריכים באחריי, למורים והמחנכים שלי בנווה יונתן ולכל החברים הנפלאים שלי".                      
מנהלת תיכון  אורט לילנטל נועה בן יוסף: "עדן הוא תלמיד מצטיין שבולט בעשייתו החברתית, בעל כריזמה, מנהיג מוביל שינוי, יוזם, יצרתי והכי חשוב חבר אמיתי לכל חבריו. אני גאה בבחירתו וגאה להיות המנהלת שלו". עדן מרואלי לומד כאמור בתיכון אורט לילינטל בכיתת מופת  במגמה ביולוגית וביוטכנולוגית. חניך בקבוצת "אחריי" והוביל עם מועצת הנוער מספר פרויקטים בעיר בהם: תנו לי צ'אנס מופע כישרונות שכל ההכנסות ממנו הן קודש לנוער בסיכון. כמו כן יזם כנס מנהיגות צעירה מתוך מטרה לעודד את ההתנדבות בעיר בקרב בני נוער ועוד. יש לציין, כי עדן מצטרף לצעירים מיכאל קגזנוב ורותם אלישע מרמלה שזכו בעבר באות רמון.
 
 
חזרה
Facebook