רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

רמלה - יותר תעודות בגרות, יותר התמדה ויותר ערכים - התמונה החינוכית רמלה לשנה"ל תשע"ה

נתוני משרד החינוך לתשע״ה מצביעים על עלייה של 27 תלמידים הזכאים לתעודת בגרות, סהכ 549 בעלי תעודת בגרות מהווים 56% מתלמידי י״ב הגרים בעיר.
ראש עיריית רמלה יואל לביא ציין כי בתשע״ה פעלו ברמלה 12 תיכונים  על פי הפילוח הבא: 5 תיכונים עיוניים ,ביניהם אחד מגזר ערבי,4 מח"טים ביניהם אחד מגזר ערבי , 3 תיכונים מוכר שאינו רשמי מגזר ערבי.  
לביא: ״אוכלוסיית התלמידים בעיר מגוונת והטרוגנית ומורכבת ממספר לא מבוטל של עולים חדשים, מגזרים שונים ועוד. אנו גאים בעלייה במספר התלמידים הזכאים לתעודות בגרות. האחוז הגבוה של ההתמדה (מעל הממוצע הארצי), ואף נתונים המעידים על שיפור בתחום זה  הם תוצאה של עבודה מאומצת והשקעת משאבים רבים במערכת החינוך״.
לביא הדגיש: ״אנו עדים לעלייה בשיעור הזכאים לתעודת בגרות מצטיינת ולאחוז התלמידים הנבחנים ב-4 ו-5 יח"ל במתמטיקה. אני מודה למנהלי בתי הספר, לסגלי ההוראה, לוועדי ההורים, מועצת התלמידים העירונית ולתלמידי העיר היקרים.  
נוסיף ונשקיע מאמצים ונפעל להעלאת ההישגים בכל התחומים לטובת תלמידי העיר״. יש לציין, כי רק בשבוע שעבר זכו שלושה בתי ספר אורט לילינטל, הרב תחומי עמל א ע״ש יגאל אלון והתיכון הדתי טכנולגי אמי״ת להיכלל בצמרת רשימת בתי הספר הערכיים ביותר בישראל!
מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן ציינה, כי הישגים אלה והצלחות תלמידי העיר בתחרויות ארציות, הם העדות הטובה ביותר למערכת חינוך ערכית המעניקה כלים להצלחה לכל תלמיד ותלמידה בהתאם ליכולותיהם״.
 
 
חזרה
Facebook