רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

הישג לתלמידי תיכון הרב תחומי עמל

הישג מיוחד לתלמידי תיכון עמל הרב תחומי רמלה. תלמידי בית הספר זכו בתחרות של רשת עמל - Amal E-Lobby, פעילות כלל ארצית לקידום ערכי הסובלנות והמאבק בגזענות. מנהל התיכון ברק פרידמן ציין, כי תלמידי התיכון רתמו את תושבי רמלה למאמץ והצטלמו בהמוניהם לטובת התחרות; שחקנים ואמנים רבים שלחו ברכות לתלמידי ביה"ס וביום אחד הוקם אתר אינטרנט לקידום הסובלנות בעיר.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על ההישג וציין,  כי הוא רואה ערך עליון באימוץ ערכים של סובלנות, מאבק בגזענות, והכרה באחר והשונה.
לביא הדגיש, כי רמלה היא עיר רב תרבותית בה חיים בדו קיום יהודים, מוסלמים ונוצרים וכי הישגי התלמידים הוא ביטוי נוסף לחיים המשותפים בעיר רב תרבותית, ״ברכות לתלמידי בית הספר, הנהלת התיכון, צוות המורים ומערכת החינוך ברמלה״.
מנהל בית הספר ברק פרידמן שזכה עם צוותו  ותלמידיו בפרס החינוך המחוזי, בשנה שעברה, ציין כי התלמידים השיגו אלפי לייקים, צפיות ושיתופים ביום אחד בלבד (!) והובילו להגברת המודעות לסובלנות בכל רמלה. מנכ״לית העירייה איילת כהן ברכה את צוות המורים והתלמידים על הזכייה הערכית והחשובה. לשימושכם מצורף סרטון שתלמידי בית הספר הכינו לתחרות. כבוד!
 
 
חזרה
Facebook