רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

ברמלה משקיעים יותר בחינוך

נציגי משרד החינוך והנהלת תכנית קרב התארחו השבוע ברמלה במסגרת פעילות תכנית קרב בעיר. רמלה היא אחת משלוש רשויות שנבחרו בשנת תשע"ז לקיום סיור שכזה, שנערך ביוזמת משרד החינוך, תוך שיתוף פעולה בין תכנית קרב ועיריית רמלה.
בסיור נכחו מנכ"לית העירייה איילת כהן ומנהלת אגף החינוך הגב' אלונה קליימן, הממונה על שיווין בין המינים ויועצת מנכ"לית משרד החינוך לקידום נשים, אושרה לרר, יחד עם נציגות נוספות של המשרד, מנכ"לית תכנית קרב, הגב' יונית יעקובוביץ, ההנהלה הבכירה של תכנית קרב ונציגות קרב ברשות, כמו גם מנהלות מחלקות בתי הספר והגיל הרך בעיר.
הסיור נפתח בגן הערבי חק"ל, שם התקיים מפגש שחמט ופעילות בחצר הפעילה, משם המשיכו המבקרים לבית ספר אופק ונחשפו לתכניות המובילות בחינוך המדעי טכנולוגי, תכנית הרובוטיקה ותכנית היזמות, שהינה תכנית חדשנית המערבת מדפסת תלת מימד ותהליכי חקר, וצפו בתלמידי הכיתות הנמוכות בשיעור אמנות.
בית ספר ממ"ד סיני לחינוך מיוחד היה המוסד השלישי והאחרון בסיור, בו צפו המבקרים בתלמידי בית הספר פועלים במסגרת מפגשי חקלאות ובעלי חיים ובנוסף התקיים פאנל של תלמידים שהסבירו על פעילותם בתחום התקשורת והכדורגל, תוך הדגמת תוצרים בתחום. במהלך הביקור התקיימו דיונים עם מנהלות המוסדות על המשמעות והתרומה של תכנית קרב ובסיכום הסיור ניכרה שביעות הרצון של הנוכחים והנוכחות. נציגות משרד החינוך ציינו שהביקור היה משמעותי ומוצלח במיוחד.
 
 
חזרה
Facebook